Pomohlo vám niečo na chronické pískanie v ušiach?

ivanaa346
3. mar 2021

Ahojte.Je tu niekto kto ma Tinnitus a niečo ucinne co mu pomohlo zbaviť sa toho piskania neustáleho?

jabuducanevesta
4. mar 2021

vraj je to z málo pitia vody, kámoške pomohlo sledovať si pitný režim a prešlo

beatinka
4. mar 2021

Mamina to mala dlhodobo a pomohli až aurecon spray a po ňom tabletky Aurecon Ring stop. Pomohlo cca po mesiaci.

miroslavaa31
4. mar 2021

Ja uz 12r.,nic nepomohlo.

babababka
4. mar 2021

Mám to 6 rokov ,tiež nič nepomohlo.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
4. mar 2021

@jabuducanevesta to nie je z pitneho rezimu. Uzivaju sa lieky na podporu mikrocirkulacie. Da ti lieky neurolog,alebo Orl lekar.

ivanaa346
autor
4. mar 2021

@beatinka A moze sa to aj spolu uzivat naraz ten spay a tabletky ? Ten sprej je iba na rozpustenie mazu však?

ivanaa346
autor
4. mar 2021

@miroslavaa31 Prosim ta a dávali ti aj nejakú liečbu,infúzie? Robili vyšetrenia?

miroslavaa31
5. mar 2021

@ivanaa346 lieky na rozsirenie ciev som na zaciatku bravala. Vysetrenie postupne rtg,ct,mr mozog aj krcna chrbtica,usne. Bola som aj na orl v BA tinitologicka amb. Vsetko bolo u mna ok. Cele roky pocuvam,ze sa s tym mam naucit. Ma to aj moja mama,dokonca lekari tvrdia,ze je to dedicne. Tak od 22r.sa s tym ucim zit..uz 13rokov. Ale u mna to nie je piskanie,je to skor hucanie v hlave,mravcenie,nieco ako ked zrni telka. Nonstop,ani na chvilu to neprestane. Ak to mas v zaciatkoch,poradim ti,snaz sa co
najskor vysetrit vsetko,nenechaj sa odbit vetou..nauc sa s tym zit.. Smer ORL,neurolog,pytaj si CT vys.,MR, Lubica Suchova-tinitol.amb.v BA.Nasad su Ginko poctivo a dlhodobo(mne robi zle,boli ma z neho divne hlava) Drzim palce

ivanaa346
autor
5. mar 2021

@miroslavaa31 Dakujem Vam veľmi pekne za rady a skusenosti

fiorrie89
23. mar 2021

@ivanaa346 odporucila by som zubara co prekontroluje hmatom aj celust moze to byt zo zubov