Pomohol vám pán Tutko zo Sečoviec?

20mimka
12. jún 2014

ahojte maminky,nemaminky..prosím vás bola niektorá z vás u pána Tutka?ako to prebiehalo?pomohol vám?koľko ste platili?dakujem

kukuc2
12. jún 2014

tutko je pan z albinova?akoze niejaky bosorak?

jana84p
20. okt 2014

Dobrý deň, ja poznám jednú dobrú vešticu, ktorá aj odrába je z Trebišova.....
mne pomohla a môžem ju len odporučiť volá sa Zdenka - 0918 989 966.....

magic08
20. okt 2014

A kto je pan tutko?

lingea
12. jan 2015

Ja som objednaná k Pánovi Tutkovi na zajtra,vie mi niekto o nom niečo povedať?Naozaj vie pomôcť,alebo su to len fámy..?

robaka
20. jan 2015

Ahoj -sice uz asi neskoro ale reagujem lebo mne pTutko pomohol.Nemohla som velmi dlho otehotniet -az po navsteve u neho 2x .Teraz mam polrocneho zdraveho synceka 🙂 Nenazyvala by som ho bosorak- je o slusny pan, ktory pomaha modlenim sa -hlavne ka panne Marii a urcite vam neposkodi.

sloboda1981
4. máj 2015

Poprosim vas na pana Tutka te. čislo stratila som a bola som u nho vic krat .

nikavelka
10. dec 2015

Mohol by mi niekto poslat cislo na toho pana ??

dkablasova1
15. feb 2016

Ahojte nemate niekto cislo na toho pana?

DAKUJEM

lilysk
12. mar 2016

Jozef Tutko - JOMAT
Masáže v Sečovciach

Albínovska 1365, 07801 Sečovce
+421911250541

ivka185
28. aug 2017

Moze mi niekto podat info ohladne pana Tutka -liecitela , aky je, kolko sa unho plati.

ivka185
28. aug 2017

@lingea Dobry den viem ze tieto prispevky su starsie ale aj tak by som sa chcela opytat na pana Tutka boli ste unho, pomohol vam, a kolko berie ked mozte povedat a poripade ked mate kontakt. Lieci aj na dialku. Dakujem.

erikahatalova
4. sep 2017

@ivka185 Dobrý deň, kontakt je už vyššie spomenutý. Je to milý pán, ktorý mi pomohol. Myslím, že na diaľku nelieči a berie okolo 20€

andrea323
20. feb 2018

Pan Tutko mi pomaha 2 roky. Lieci aj na dialku. Je to neskutocny clovek s obrovskou energiou. Lieci a odraba...hned citite ulavu. Odporucam jedine jeho. Je mnozstvo ludi,ktory tvrdia ze maju ten dar no jediny kto mi skutocne velmi pomohol je p.Tutko. Dakujem mu srdecne ...

kubovcik
24. mar 2019

Pán Tutko pomohol veľmi. Odporúčame

verunkaqw
22. jún 2021

@jana84p zdravím krátkovlasa blondína a býva v bloku?

martin105
22. jan 2022

@jana84p 😂

gabriela303
14. feb 2022

Možno niekto bude čítat a zaujímať sa o pana Tutka aj toho roku, poviem vám co som počula ja. Moja kolegyna mala dosť blbý vzťah s priateľom a budúcou svokrou , priatel mladý 30r. neskutočný alkoholik, bitky, zo svokrinej strany ohováranie, cele zle doma tiež rodicia sa snou nebavili kvôli tomu ze je s alkoholikom a neodíde od neho.
Navštívila pana Tutka, nič nehovorila len počúvala. A neverila vlastným ušiam, že za všetko môže pritelova mama. Tiež mala donies fotky a kľúče. Bola tam 2x raz sama a raz s priateľom. Je tomu už tri roky a doma sa všetko upravilo, priateľ prestal piť kúpili si nové auto, so svokrov vôbec nie sú v kontakte, a sú šťastní aj u nej doma je všetko super.
Pan je prirodzený, prostoreky