Jozef Tutko - JOMAT Sečovce

jazlyn
2. nov 2020

Dobry den pozna niekto tohto Pana liecitela jozefa tutka ??
pomohol vam My sa snazime o babo .. citala som starsie konverzacie ako pomohol zenam otehotniet... najde sa tu nejaka baba ktorej pomohol alebo aj popripade s niecim inym ? Dakujem 🙂

buxus24
3. jan 2021

@jazlyn bola si pri nom?

jazlyn
autor
3. jan 2021

@buxus24 nie :/

atija1
7. jan 2021

@jazlyn žienky,boli ste pri ňom? Mne sa rozpadá manželstvo a vraj on vie aj v tom pomoct

jazlyn
autor
8. jan 2021

@atija1
A kde si o nom pocula ? Ja neviem ci mu verit som mu volala a on hned ze som porobena - zakliata
A musi ma odrobit to ma nevidel nic prislo mi to divne

atija1
8. jan 2021

@jazlyn jedna známa mi ho odporučila...som mu volala a on aby som prišla

jazlyn
autor
8. jan 2021

@atija1 pride mi to tak ze si len chce zarobit neviem preco 🤷‍♀️
Mne povedal ze si Mam doniest kluce od domu fotku manzela ak pridem sama.
Na osobu 10e si pyta plus 10e za byt/Dom
A kazdy kto tam bol tak bol “ porobeny “ ja neviem ... laka ma to kedze nieje daleko ale viem ze k nemu musis ist 2x

buxus24
8. jan 2021

@jazlyn
@atija1 baby ja by som skor k tej pani z Blatnej polianky

atija1
8. jan 2021

@buxus24 bola som tam,a nikdy viac...po prvom potrate som tam bola,vravela že všetko už bude ok,že budem zdravá,že ďalšie bábo donosim so 40tt a bude zdravé...od 24 ty som bola v nemocke,v 26tt mi robili akútnu sekciu lebo bolo zle a môj synček na druhý deň zomrel...

jazlyn
autor
8. jan 2021

@buxus24 ahoj o tej som ani nepocula
Ako sa vola

jazlyn
autor
8. jan 2021

@atija1 je mi to Luto... co sa vam stalo

buxus24
8. jan 2021

@jazlyn neviem ako len viem ze tam je jedna pani...aj kamoska tam bola...a pomohla jej

atija1
8. jan 2021

@buxus24 mne nepomohla...

zvieratko31
8. jan 2021

Jozef Tutko, Sečovce. Presne toto meno si pamätám, po telefone zachránil známej vnučku, inak by umrela. Lekári jej dávali pár mesiacov. Jeden krát to bolo kvôli očkovaniu, kedy po ňom dostala (leukémiu?) neviem, bolo to dávnejšie. Druhý krát mala úraz, kedy spadla z nejakej šopky, pomohli lekári v prvom rade, no bez jeho liečenia by aj tak dopadla zle, veľmi zle. V tom druhom prípade ju zachránili lekári spolu s pánom Tutkom. Tú pani poznám dlhé roky (nie osobne, cez fb). Jej prípad bol aj na internete. No nechcem nič konkrétne, anonymne, nedovolím si to... Verte ale, že je to pravda, je to seriózna pani.

jazlyn
autor
8. jan 2021

@zvieratko31 Mozem sa opytat viete aj, ako liecil,? I

zvieratko31
8. jan 2021

@jazlyn táto pani mi vravela, plus aj dvaja kamoši, že cez telefón. Znie to ako blbosť, no on sa na toho ktorého človeka napojí a vie ho dať dokopy. Tá pani mi písala aj to, že za tú záchranu života si vzal smiešne peniaze. Neviem už koľko.

buxus24
11. jan 2021

@zvieratko31 a kolko sa caka kym sa spoja ?
Teda pomaha hned ked volam ci sa dohodneme na termine

jazlyn
autor
11. jan 2021

@buxus24 ked si z daleka bude riesit cez telefon mozno povie kedy mas zase zavolat alebo hned ak ma cas ak niesi z daleka da ti termin kedy mas ist ja som volala a hned na druhy den som mala ist ale nesla som

zvieratko31
11. jan 2021

@buxus24 joj to ja vôbec neviem jedine mu zavolaj a on Ti povie

buxus24
11. jan 2021

@jazlyn bala si sa?

1jarkacu
11. jan 2021

Baby ja som bola u neho a mne pomohol aj mojej sesternici aj mamke ale napríklad strýkovi hneď povedal ze mu strýko neverí tak jemu nepomôže tak ja nemôžem na neho nič zlé povedať

jazlyn
autor
11. jan 2021

@1jarkacu a kedy ste tam boli?

jazlyn
autor
11. jan 2021

@buxus24 aj bojim aj neviem ci verim

1jarkacu
11. jan 2021

@jazlyn rok dozadu ale naši tam boli už dávnejšie tak 5 rokov dozadu

buxus24
11. jan 2021

@1jarkacu ahoj a po akej dobe si videla ze pomaha...to musim verit?
Popravde uz tym vsetkym cim som si presla som ba pochybach

buxus24
11. jan 2021

@1jarkacu no stale verim

buxus24
11. jan 2021

@1jarkacu a ak mozem vediet s cim si bola...ohladom babatka?

buxus24
11. jan 2021

Zajtra mu zavolam.mam dobre cislo baby

1jarkacu
11. jan 2021

Bols som sama zo sebou mala som zdravotné problémy ale ja som mu od začiatku verila bola, som tam 3x a problém zmizol a určite to on mi k tomu dopomohol lebo k doktorovi som nechodila

jazlyn
autor
11. jan 2021

@1jarkacu Ja som mu volala a hned cez telefon mi povedal ze som “ porobena “ a musi ma odrobit a preto nemame male laka ma to ale... hned po telefone ? Ani ma nevidel? A kamoske to iste 🙈

1jarkacu
11. jan 2021

Tak to vravel aj mne na prvom stretnutí ale čo vravel všetko bola pravda