Pomohol vám popôrodný pás?

evakoc
7. jan 2022

Ahojte mamicky chcem sa spytat ake mate skusenosti s poporodnym pasom. Ci vam pomohol alebo si to vyhodene peniaze ....dakujem 😉

greta2017
7. jan 2022

@evakoc jasne. Pas je super. Ja som mala tento a po sekcii hned ako som prisla domov som si ho dala. Domov som prisla ako keby som ani neporodila😄 obrovske brucho a o 2-3 tyzdne ani stopy po bruchu. Urcite si ho zadovaz 😊

c_est_la_vie
7. jan 2022

Mne to napr po sekcii vadilo a tlacilo na jazvu. Ja by som zasa odporucala iba stahovacie pancusky / gatky 🙂)

evakoc
autor
7. jan 2022

@greta2017 a ako dlho denne si ho nosila??

kristinka92
8. jan 2022

@evakoc ahoj mne ho gyn neodporúčal - ževraj s pasom sa svaly na bruchu menej zaťažujú pri bežných činnostiach okolo babatka a tým pádom sa brucho aj pomalšie zaťahuje. ja som preto nenosila a po 2t už nebolo nič vidieť

akinom0077
8. jan 2022

@evakoc kamaratka si to kupila, ale mala klasicky porod nie sekciu a do 2-3 mesiaov mala ploche brucho a svoju vahu. Nosila to denne od rana do vecera dokladne a pravidelne

bubinam
8. jan 2022

@evakoc mne hlavne pomáhal proti bolesti chrbta a brucha, keď som ležala na boku v noci (malý spí od 1. Dňa so mnou v posteli). Mne hlavne pomoho cvičenie. Nič extrémne na začiatok....akoby si v živote nikdy necvičila.

greta2017
8. jan 2022

@evakoc podla pohodlia. Niekedy som vydrzala cely den a niekedy len par hodin. Ono je tocindividualne. Niekomu ani pas netreba a niekomu ani pas velmi nepomoze. Ale skusit urcite treba podla mna.

lelluska
8. jan 2022

Ahojcek, ja som si ho kúpila s tým, že veď nie je to až take drahe aj keby to nevyuzijem. A poviem Ti, dala som si ho hneď v pôrodnici. Nesmierne sa mi uľavilo na chrbát a ako mi brusko zatlačil do vnútra ma prešiel taký nepríjemný pocit, ktorý som mala, že mi všetko akoby islo von vypadnúť. Cize moja skúsenosť je dobra🙂

nikus973
8. jan 2022

Ja som nepoužívala nič. Aj doktori mi neodporúčali, po pôrode som mala malé bruško. Doktori aj sestričky mi vraveli,že nevyzerám ako po pôrode. Po pár dňoch som mala ploché bruško