Poradíte dobrého gynekológa v Hainburgu a v okolí?

janabelicova1
7. máj 2013

Zijem v Rakusku asi 2 mesiace,som tu prihlasena na prechodny pobyt. Pracujem asi mesiac a mam tu aj E-kartu. Potrebovala by som poradit nejakeho dobreho gynekologa v okoli Hainburgu pretoze byvam par kilometrov odtial,mam auto takze nieje problem par kilometrov aj cestovat. Potrebujem ist len na beznu kontrolu a na Slovensku zdravotnu kartu nemam takze mam problem aby ma tam niekto zobral na vysetrenie. Preferovala by som radsej Slovaka alebo aby bola aspoñ sestricka Slovacka pretoze s Nemcinou este len zacinam a nedorozumiem sa dobre. Samozrejme mam tu Rakusku zdravotnu kartu takze tiez nechcem platit vela za vysetrenie,neviem ako to tu funguje ako to tu preplacaju. Dakujem vopred za odpovede. Moj email: jana.belicova@centrum.sk

krasneleto
7. máj 2013

v hainburgu v nemocnici robi jeden slovak, ale neviem ako sa vola. je sukromnik a priprav sa na to, ze kazde pozretie ta vyjde 50 EUR a navyse nie je moc prijemny... kamoska k nemu chodila ... o inom slovensky hovoriacom priamo tam neviem...vola sa Loksa... pozri si stranku tu maju baby urcite viac skusenosti... kamoska spokojna s pristupom nebola.. ale je to asi ako s kazdym doktorom.. niekomu vyhovuje, inemu nie.. skus sa opytat tu https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porod-v-hainburgu-2/