Poradíte kožnú lekárku v Nitre?

malamargaretka
3. máj 2012

Dobrý deň mamičky potrebujem odporúcanie na dobrú kožnu v nitre. Kedže som sa tu pristahovala nemám ešte vedomosti v tejto sfére a súrne potrebujem vyhladat nejakého odborníka kvoli vracajúcim sa kožným vadám. Dakujem katarína

ivanapav
3. máj 2012

ESTEDERM, MUDr. Nina Stará Ivaničková ,Medicínske centrum, Chrenová. Mlada, velmi mila, šikovna...

ralka
3. máj 2012

@ivanapav
@malamargaretka
Odporucam aj ja je velmi mila a zlata chodim tam s malou da sa tam objednat a za objednanie neplatis co je dobre ze nemusis cakat a platit odporucam 🙂

malamargaretka
autor
3. máj 2012

@ivanapav
@ralka mamičky velmi vám dakujem🙂 dnes som tam uz nestihla nikoho, ale zajtra skoro rano volam. Ono clovek by si aj priplatil, ked vie, že mu ten lekar pomoze, ale presne s týmto ma poslala lekarka k jednej nemenovanej a cakala som tri hodiny (kedze som nebola platiaci pacient v 40.tom tt) a dostala som lieky od ktorých sa mi to uplne zhorsilo:( a druha doktorka, ktoru mi susedka odporucila- ma volne az v juni:( :(...dakujem vám teda este raz🙂velmi st emi pomohli!!!

malamargaretka
autor
7. máj 2012

@ivanapav
@ralka mamičky dnes som uz bola u pani doktorky kožnej a možem vam len podakovat za odporucania- je to Doktorka s "D" - takto by mali vyzerat a vsetci doktori- správanie, prístup, ordinovanie!vdaka