Poradíte voľne predajný liek na tvrdý spánok pre dospelých?

lyduuska2
22. máj 2014

Prosím vás, nepoznáte nejaký voľno predajný liek na tvrdý spánok pre dospelých? Môžu byť aj prášky. Ďakujem... 😅 😅

beruska141
22. máj 2014

pozri si Melatonin na internete a potom sa rozhodni, ci ho skusis alebo nie 🙂

natalienka12
22. máj 2014

Predovšetkým treba skúmať príčinu nespavosti. Voľno predajné lieky neúčinkujú, sú len na bylinnom základe. Ak však nie je príčinou nespavosti nejaká choroba, strata blízkeho, problémy v rodine, pomôcť by mohol melatonín, je to prírodný hormón, ktorý navodzuje ospalosť.

simca06022011
22. máj 2014

Teda nevie, lieky su.. ale mne pomohol good night drink, ked som sa nevedela pri malej vyspat 🙂))

kazunomiya
22. máj 2014

Udajne by mala velmi dobre fungovat valeriana (kozlik) - je to bylinka, ucinnost je dokazana aj testami, da sa kupit v tabletach a pod. a aj sypana, ale ta ma vyraznu vonu, ktora nemusi vyhovovat a musi sa varit (nie len zaliat ako caj), pretoze je to z korena rastliny.

siska53
22. máj 2014

Mne pri praci na smeny pomahal po nocnej,melatonin,je nenavykovy,lebo je to hormon. A niekomu este pomaha medovka ci teple mlieko s medom a odporuca sa pri sprchovani sa na zaver osprsit studenou vodou.

ak nic nepomaha,treba naozaj patrat po pricine nespavosti,moze to byt aj problemami s chrbticou,velkym stresom,cimkolvek...

bosorka3113
22. máj 2014

jednoznacne medovka 🙂 ana ukludnenie lubovnik bodkovany je silnejsi nez niektore liekz na upokojenie, mozno si len vystresovana a nevies spat lebo rozmyslas 🙂 cez den pi lubovnik a vecer medovku 🙂

severankasr
22. máj 2014

roky trpim poruchami spanku, melatonin nepomohol, ani persen (su bez predpisu), bylinky pred spanim - medovka, lubovnik, materina duska, valeriana, chmel - vyskusajte, mne nepomohli, nakoniec iba lieky na predpis

miculienka
22. máj 2014

k tým spomenutým bylinkám by som ešte pridala aj magnezko a škoda si zvykať na tabletky , sú návykové , potom to bude ešte horšie 😉 a nejaké relaxačné metódy a uvoľňujúce kúpele , cvičenia ? 🙂

denisenko
22. máj 2014

Melatonín....mám s ním dobre skúsenosti...ale na dlhé spanie to nie je...viac na zaspávanie...

syrik
22. máj 2014

Benosen. Mne pomohol sa uvoľniť a zaspať.

sbenkova
23. máj 2014

Persen forte je tam valeriana

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zvieratko31
11. mar 2021

@nikol955 ahoj, prosím Ťa sú tam aj nejaké obmedzenia alebo sa to môže užívať stále? Ja som vyhorená a mám strach z budúcnosti, kvôli tomu, čo sa deje (nie virus, ale veci okolo toho). Užívam pár dní kvapky na psychiku od Joalis, pomohlo by mi aj toto, nevieš? Lebo už som o tom kedysi čítala, no že sa vtedy nesmie na slnko tuším.

zvieratko31
11. mar 2021

@nikol955 ahoj, písala som Ti správu a vidím, že tu nič nie je 🙄 pomohlo by mi to myslíš aj na také strachy, vyhorenie z dnešnej doby? Nebojím sa vírusu, ale toho, čo s nami robia a ešte len chcú urobiť. A strach veľmi paralyzuje, v ničom nevidím význam, a to mám dcérku, aj o ňu mám strach 😔
Ďakujem za Tvoj názor