Poraďte dobrého gynekológa v Banskej Bystrici

tweetynkaa
8. apr 2013

ahojte baby...potrebovala by som poradit dobreho gynekologa v Banskej Bystrici...budem vdacna za vase skusenosti a tipy ;)

kamila.k.
8. apr 2013

Kym som byvala v BB tak som navštevovala doktora Radomíra Tršku a bola som s nim velmi velmi spokojna 🙂 skus ist na stranku lekari.sk - tam najdes aj hodnotenia pacientov.

tweetynkaa
autor
8. apr 2013

@kamila.k. dakujem🙂 pocula som o nom a zatial vyhrava...len som chcela skusenosti viacerych, nielen odporucanie jednej osoby🙂

kamila.k.
8. apr 2013

@tweetynkaa nieje za co 🙂 mne velmi pomohol a jeho pristup k pacientkam je skvely

andula78
8. apr 2013

@tweetynkaa ja chodím tiež k Trškovi, dokonca som ho mala zazmluvneného pri prvom pôrode. Ja som veľmi spokojná aj po ľudskej aj po profesionálnej stránke 🙂

tweetynkaa
autor
8. apr 2013

@kamila.k. tak to je pre mna priorita, aby komunikoval..mam takeho lekara, ale v ZA a tiez som zmenila bydlisko, tak mi nic ine ako aj jeho zmena neostava..asi teda zajtra zavolam k tomu Trskovi a popytam sa,ci ma vezmu 🙂

kamila.k.
8. apr 2013

tak to drzim palce 🙂

suz2
8. apr 2013

@tweetynkaa Tiež chodím k Trškovi a som maximálne spokojná. Ajs jeho prístupom, odbornosťou, vybavením ordinácie a aj sestrička je zlatá.

tweetynkaa
autor
8. apr 2013

ok...dakujem vam baby 🙂 drzte palce, aby ma vzali ;)

jankastubka
8. apr 2013

Ja chodim k vodeckemu, nemozem na neho povedat nic zle. Ale nemam ani s cim porovnat. Len s Gromom, ale ten je uz taky stary, ze vodecky je 1000 krat lepsi.

tinka9000
8. apr 2013

Ja mám Dr. Vodeckého, skvelý lekár, max spokojnosť, ale bola som aj u Dr. Tršku na 3D sono, je skvelý aj on. Môžeš si vyberať🙂 Obaja výborní odborníci a super prístup k pacientkam.

bambola
8. apr 2013

@tweetynkaa asi ta sklamem ale Trska uz nebere 😒

tweetynkaa
autor
8. apr 2013

@bambola tak to naozaj nie je dobra sprava :(

bambola
8. apr 2013

@tweetynkaa volala som tam cca pred dvoma tyzdnami

tweetynkaa
autor
8. apr 2013

@bambola tak mi neostane ine, ako patrat dalej...ja som bola teraz pred operaciou v nemocnici na vysetrenie u Jenca..on bol super,len skoda,ze nie je doktor prveho kontaktu...:/

sekina
8. apr 2013

Ja by som už Vodeckého neodporučala, má veeeeľa pacientiek a berie ich, ako na bežiacom páse a nestíha sa venovať každej tak, ako treba...☹

marta83
8. apr 2013

Ja mam Mareka Fruhwalda a som velmi spokojna, poradi, prijemny pristup, krasna ordinacia aj vybavenie ja som spokojna 🙂

bambola
8. apr 2013

@marta83 tam idem zajtra volat 🙂 ako dopredu sa treba objednat na vysetrenie nevies?

tweetynkaa
autor
8. apr 2013

@bambola tak mi daj potom prosim ta vediet, ci aspon on pacientky berie ;)

marta83
8. apr 2013

No ja neviem ako dlho sa normalne cakava ja som presla k nemu uz ako tehotna takze ja som chodila vzdy ako ma sestricka objednala, ale myslim si ze ked zavolas ze ci by Ta vzal tak ta sestricka rovno objedna ja som tak isla, a mam pocit ze berie pacientky lebo ked som bola naposledy tak bola slecna ktoru brali ako novu pacientku. Tak Vam drzim palce bo on je fakt dobry 🙂

lydik
9. apr 2013

Trska je najlepsi, ale ma uz plno.

adkasmolka
9. apr 2013

@bambola objednaj sa cez internet k nemu na stranke: www.mojlekar.eu, zaregistruj sa a daj si do vyhladavaca banska bystrica a Fruhwald. Je problem sa k nemu dovolat, ja sa tiez len cez net objednavam k nemu. Aj sestricka vravela, ze je to 100x lepsie, ako jej vkuse vyzvana telefon a preobjednava.

bambola
9. apr 2013

@adkasmolka aj ked niesom este jeho pacientka? lebo predsalen treba ist podpisat zmluvu a tak

adkasmolka
9. apr 2013

to podpisujes na mieste. Tam na tej stranke mas aj moznost, ci si novy pacient a aj vyber vysetrenia. Tak skus najprv zavolat, ak nebude brat - co je asi tak 40% sanca, tak sa objednaj cez net.

bambola
9. apr 2013

@tweetynkaa este ma napadlo , ze MUDr.Ivan Belan je vraj dobry (Fruhwaldov stryko, ci taka nejaka rodina 🙂 ) akurat, ze je to uz taky starsi pan (rodil mojho brata a este asi aj uja 😉 )

bambola
9. apr 2013

@adkasmolka dakujem 🙂

marta83
9. apr 2013

Ano to musim suhlasit aj ja ze dovolat sa k Fruhwaldovi je umenie , a ozaj radsej sa cez ten net, alebo mozes ist aj osobne to ta sestricka zobere hned 🙂

tweetynkaa
autor
9. apr 2013

@bambola ďakujem, ale asi patrím k tých, čo uprednostnia nižšie vekové kategórie ;)...aj keď som včera večer uvažovala nad tým, že kým nie som tehotná, tak asi budem dochádzať do ZA 🙂 a časom sa uvidí...

bambola
9. apr 2013

@tweetynkaa ja tiez , preto som upozornila, ze je starsi 😉 moj idealny gynekolog je chlap okolo 40tky 😀