Poraďte dobrého zubára v Bratislave

veronique_1
16. júl 2013

Nie sukromneho. Viem, ze takmer vsetci su nestatni, ale niektori beru len male doplatky a zvysok plati poistovna a ti SUKROMNI maju obrovske ceny. Najlepsie Ruzinov, Nove Mesto. Stare Mesto, ale moze byt aj inde.Za dobrym sa oplati dochadzat aj daleko.

Klucove slova: dobry stomatolog v Bratislave.

amouramour
16. júl 2013

@veronique_1 vela stastia, sama som zvedava co ti poradia...ako existuju aj taki ako si napisala, len ti uz neberu novych pacientov, co ja viem....

zuzka38
16. júl 2013

@veronique_1 ja som spokojna s dr. porubanovou, je sice az na kramaroch ale ako hovoris, za dobrym sa oplati cestovat... jedine co mi na nej prekaza, ze je malo komunikativna a sem tam odmerana, ale je dobry odbornik a zachranila mi zuby, ktore ini xceli trhat.. z mojej strany odporucam..

http://www.lekar.sk/5439/mudr-marta-porubanova/...

usacek79
16. júl 2013

@veronique_1 no co ja viem, mam pocit, ze moj nie je taky drahy, ale teda neviem porovnat - napr. za vyvrtanie zubu a bielu plombu sa plati tusim nieco okolo 25e 😅 je totaaalne mily, ohladuplny, vzdy vysvetluje, co ide robit atd 🙂
ma ordinaciu spolu s otcom v budove ministerstva financii - www.janicek.sk 🙂
http://www.lekar.sk/24710/mudr-branislav-janice...

veronique_1
autor
16. júl 2013

@zuzka38 Dakujem za info a kolko sa plati napr za blombu alebo za nejaky ukon?

zuzka38
16. júl 2013

@veronique_1 nneviem, za dentalnu hygienu tam necham do 20e, plombu som nemala asi 5 rokov takze fakt neviem.. mne sa tie ceny zdaju dost vysoke, cennik ma vyhodeny u seba, mozno najdes aj dakde na nete a zavisi aj od poistovne aku mas...

ema13
17. júl 2013

@titkovamiriam Ahoj, ty tam chodievas? Ake mas s nimi skusenosti?

1erika3
22. jún 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

Pomoc sme v BA na par dni a mne sa odlomilo zo zubu prosim pomozte mi ktory zubar ma vezme hned?

sasa1983
22. jún 2015

vezme Vás na Krížnej je urgentná ambulancia, od cca 17tej každý deň, aj sviatky do tána

vierka74
25. jún 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@1erika3 ak si este nebola u zubarky tak skus pearl dental zubarka ta vezme za priplatok aj cez vikend a dokonca aj v sviatok

1erika3
29. jún 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@vierka74 dakujem za pomoc bola som v pearl dental a konecne ma nic neboli doktorka bola velmi mila a nebolo to ani take drahe ako som cakala 🙂 dakujem za pomoc

hena6
30. jún 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@1erika3 ak sa mozem opytat tak kde je ten pearl dental?

stastnazena2
1. júl 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@hena6 pearl dental je v bratislave v Ružinove 🙂 je tam super zubarka ktora je mila a je odbornicka a ma prierane ceny na BA

hena6
2. júl 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@stastnazena2 o nej som tu uz citala a zatial len same pozitiva skoda ze je daleko 🙂

stastnazena2
3. júl 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@hena6 áno je super 🙂 a hlavne sa tam necaka ja neznasam cakanie u doktorov

1veronika125
4. júl 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@stastnazena2 a robi aj dentalnu hygienu?

stastnazena2
8. júl 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 jasne to je samozrejmostou, vo svojom odbore je spicka to je darmo 🙂

hena6
5. aug 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@stastnazena2 kiezby takych bolo viac ze objednaju na presnu hodinu a na tu aj vezmu

1veronika125
7. aug 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@stastnazena2 uz som u nej bola. Aj na prehliadke aj na dentalnej hygiene a super.. Vaham ci ist na bielenie zubov, chodite niektora?

stastnazena2
11. aug 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@1veronika125 raz som bola, ked som k nej zacala chodit a odvtedy to stale len odkladam a odkladam ale uz tento rok by som mala ist 🙂

1tatiana137
19. aug 2015
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

baby prosim vas vedeli by ste mi poradit dokedy ordinuje pani doktorka v pearl dentale?

hena6
22. feb 2016
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@1tatiana137 uz si si to asi aj zistila, ze? 🙂

1tatiana137
1. mar 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@hena6 dakujem krasne, jasne.. Uz som si to zistila, uz som tam aj dvakrat bola. Teraz akurat sa ocino rozhoduje, ze by tiez k nej zasiel pretoze si potrebuje dat urobit implantaty, tak som zvedava ci sa nakoniec pre nu rozhodne alebo kam pojde.