Poraďte niečo účinné na nechtovú mykózu.

esandkei
4. aug 2019

Ahojte , prosím vás už asi 3 roky sa trápim s nechtovou mykózou... vyskúšala som laser, lieky , rôzne laky ale bohužiaľ mi nič nepomáha .. ( aj ocot, sódu bikarbónu...) neviete nejaké rady alebo poprípade niečo účinne čo by mohlo pomôcť ? Múdru hubu ste neskúšali ??

simatko2
5. aug 2019

@aktiz áno, môže sa, mame to vyskúšané, po kvapkách, ale tento justovy, za iný neručím..

miskamilka
5. aug 2019

@esandkei jasne, urcite to treba riesit, kym je to male, ja to mam cez pol nechta na palcoch :( lieky mi pomahali (tie som brala na zaciatku), ale vzdy mi ich dali na max 4-6 mesiacov, viac uz nie kvoli peceni.. kym som ich brala, zaberalo to, ale za ten cas sa to cele nevyliecilo a po dobrati liekov sa to vzdy vratilo :( ale uz ich brat nechcem

simatko2
5. aug 2019

@miskamilka skúsila by som ten TT olej, aj masť, mama nebrala žiadne lieky, nechet jej narástol pekný čistý..

merlinja
5. aug 2019

@simatko2 ako z vnútra? užívať? sa môže? ako a koľko? vďaka.

simatko2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
merlinja
5. aug 2019

@simatko2 teraz som našla na nete - že olej z TT je toxický pri vnútornom použití a neodporúča sa vnútorne. tak neviem, nie je to pre mňa a nerada by som si rodinu otrávila :o(

simatko2
5. aug 2019

@merlinja píšem ti ss

esandkei
autor
5. aug 2019

@nistika hehe na toto som aj ja myslela , ale sme sa bavili aj s dermatologickou že mala jedného pána ktorý toto robil až si spôsobil popaleniny na nohe ... tak toho sa dosť bojím , lebo ani neviem aký pomer riešiť aby mi to nespalilo nohu

esandkei
autor
5. aug 2019

@merlinja toto som čítala tiež a tiež sa dosť bojím ho užívať vnútorne .. každý nato môže mat inú reakciu .. a ja som Tt olej skúšala a mne osobne to nepomohlo

esandkei
autor
5. aug 2019

@miskamilka akože ja mám pocit že jemne mi kvapky od lekárky pomáhajú aj ta kombinácia toho locerylu .. ale tak neviem vždy sa to vrátilo tak skusam hľadať aj iné alternatívy .. ale je pravda že tuto kombináciu liekov skusam prvý krát tak dúfam že mi to pomôže

hlinka77
5. aug 2019

@esandkei vyrazne protiplesnove ucinky ma oreganovy olej a lapacho caj.

nistika
5. aug 2019

@esandkei aha to som nevedela :( ja som spáleniny nemala a pomer som vôbec neriešila, proste čisté savo

esandkei
autor
5. aug 2019

@nistika no tAk to si mala čisté šťastie pretože predsa len savo je žieravinu , a bojím sa že koľko toho šťastia by som mala ja 😂

0hena0
5. aug 2019

@esandkei prisna protipliestnova dieta. Vsetko ostatne len docasne pomaha a vrati sa ako bumerang.

natal12
5. aug 2019

@miskamilka fúha🙁😕 dúfam že mne to vyliečila. Štvrtok idem kožnéj... A keď som bola na pedikúre tak mi dala mykored kvapkya zatial tým si to potieram ráno a večer.

miskamilka
5. aug 2019

@natal12 podla mna ked sa to hned na zaciatku podchyti, tak sa to moze podarit vyliecit. Drzim palce

natal12
5. aug 2019

@miskamilka lenže mne to zbadala pedikerka keď som tam bola. Tak zrejme mám to už dlho len som na to srala😕

ivkasolteska
5. aug 2019

@esandkei ja som pila oreganovy olej,ako tu uz niekto spominal,lebo som mala skarede akne,a zrjme mi ho sposobovali plesne v crevach.po dvoch kurach mi zmizlo.potom som si nim zacala potierat aj nechty,lebo ma trapili niekolko rokov a zabral mi aj na to.tazke ja ho vrelo odporucam.je to z Dottery

esandkei
autor
6. aug 2019

@0hena0 a to je aká ?

tanyk
6. aug 2019

Scholl kura, kludne aj 2 po sebe a doliecovat tea tree olejom alebo roztokom canespor. Mne to zabralo a to som sa s tym trapila par rokov. Toto mi ako jedine zabralo. A ked sa mi minuli pilnicky, dokupila som si este zopar kusov takych obycajnych.

esandkei
autor
6. aug 2019

@tanyk tea tree olej nezabije tie účinne latky ? To si si dávala pod nechet alebo ako ?

tanyk
6. aug 2019

@esandkei normalne potriet na necht. Ale canespor som si davala po tom, co sa mi prva kura minula. Troska som pouzila ten roztok a tak znova novu kuru.

xckaret
6. aug 2019

@simatko2 poprosím aj ja link. Ďakujem.

merlinja
6. aug 2019

@esandkei asi myslí "bez cukru" všetko sladké, kysnuté, ... cukor podporuje kvasenie v organizme.

natal12
8. aug 2019

@miskamilka
@simatko2 no baby bola som u kožnéj predpísala mi micetal roztok a o mesiac mám prísť na kontrolu a priniesť jej aj výsledky z pečeňových testov. Tak uvidíme čo bude

natal12
8. aug 2019

@katthrenne0 som bola u kožnéj mi predpísala micetal roztok tak uvidíme. Hentie kvapky mykored od pedikerky mi kázala nech ich už neberem

simatko2
9. aug 2019

@natal12 snáď ti pomôže, keď nie ozvi sa😉držím palce

natal12
9. aug 2019

@simatko2 ďakujem. Jasné. Som zvedavá na výsledky z pečeňových testov

merlinja
9. aug 2019

@natal12 ten roztok sa natiera alebo užíva, prosím?

natal12
10. aug 2019

@merlinja natiera