Potrebujem súrne poradiť - mám silný priesil na rukách

dia8493
22. júl 2021

Ahojte baby.. Potrebujem od vás nejaké rady.. Aši veľa pracujem a strašne zaťažujem ruky a teraz mam taky silný priesil že bez tabletiek s nou neurobím nič a potrebujem ešte dva dni robiť a dopo at sa liekmi stále nemôžem.. Ak sa vám to niekedy stalo napíšte mi radu ako ste to vy liečili alebo niečo.. Ďakujem 🙏

ichbinich
22. júl 2021

Fu, no nerobit 😉
Ale nie, teraz vazne - kup si nejaku mast v lekarni, mozno nieco s diclofenacom. A elasticky obvaz alebo ortezu.
Potom si ale ozaj daj pohov, lebo skoncis s rukou v gipse...
Inak ak vies, ze tie tabletky ti bude treba este tie dva dni, tak si ich daj. Vsak potom ti ich hadam nebude treba...
Ja som mavala presilene ruky od nosenia deti, to veru nebla sranda... V lekarni mi nieco na to dala, uz si nepamatam, co. Ale jej prva rada bola - nenosit, ruku nechat ukludnit.
Drzim palce!

brita7777
22. júl 2021

Zafixovat, kostihoj lekarsky alebo diklofenac..to zafixovanie isto, kup si nieco poriadne v lekarni, lacne su na nic. Nic viac ti nepomoze. Mas to v zapästi ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehotna40
22. júl 2021

@dia8493 ahoj , pomahal mi diky sprej a algesal mast, ale aj tak som skončila s obstrekom minulý týždeň a nebolo to nič príjemné ani 3 dňu potom, takže by som sa hodila do kľudu ako najviac sa dá.

tehotna40
22. júl 2021

@dia8493 a mam aj takú fixacnu ortezu od dr ale pomôže aj sťahovaci obväz

dia8493
autor
23. júl 2021

Mňa tá ruka neboli teraz lebo mam v sebe lieky tak neviem či sa mám dopovat liekmi dva dni a potom to prestane keď budem oddychovať na dovolenke alebo či to nebude horšie to sa bojím

ichbinich
23. júl 2021

@dia8493
Ak este dva dni potrebujes fungovat, tak si daj lieky, aj ked to nie je idealne riesenie.
ALE - kup si popredu obvaz/oprtezu aj nejake masticky a potom na dovolenke fakt nic nerob. Ta ruka si musi oddychnut. Ked ju budes namahat dalej, moze sa ti zapalit slacha alebo nieco pobdobne, co uz nenapravis iba mastickami a kludom...
Drzim palce!