Používate kokosový olej ako krém na tvár?

erienka
5. jan 2014

Ahojte. Pouzivate niektora kokosovy olej ako krem na tvar? Ak ano, davate si na tvar samotny olej alebo si ten krem este nejako pripravite? A ake s tym mate skusenosti? Vdaka🙂

bianca
1. mar 2015

kokosovy olej je moja nova zavislost.Vlasy,tvar,ruky a cesrtve jazvy po laparke ,na vsetko ho nagebem.Neskutocne mi to vonia

rosemari
25. mar 2015

ja kokosovy olej použivam na pleť, na vlasy, ale aj do kuchyne náš každodenny spoločník sama používam tento už skoro 2 roky
https://www.facebook.com/827920523926721/photos...

andrejkam
4. apr 2015

mám neskutočne suché - krepovité vlasy.....dočítala som sa o kokosovom oleji a odskúšala....kolegyne v práci sa ma pýtajú či som bola u kaderníka, vlasy sú božskéééé....umyjem, jemne presuším uterákom, na končeky nanesiem kokosový olej,urobím si drdol, zabalím do igelit.sáčku a preložím uterákom. Mám to na hlave aj 4-5 hodín. Potom len zložím turban nechám voľne dosušiť, prípadne idem spať aj s vlhkými vlasmi a ráno mám krásne lesklé kučery 🙂 ....použila som ho 2x aj na tvár, ale asi som si dala veľa, lebo urobili sa mi vyrážky ...uvidím vyskúšam ešte do tretice, ale len tak LIGHT a uvidím čo to spraví.....no a chystám na sa zubnú pastu 😉

livia341
4. apr 2015

Ja používam na tvár, ruky a manžel na lakte.Este vyskúšam na varenie.

lucinkaboz
4. máj 2015

mne sa tvár z neho uplne vysušila,suche miesta, supiny

ajca123
5. máj 2015

na pouzivam kokosovy olej na vsetko... aj do kupele,mam tak hebku kozu,na cistenie zubov..... a kremy mi vyraba kamarat.... priam na oblicej....

milota164
14. júl 2015

Ahojte s kokosovym olejom na tvar nemam skusenosti , ale ako citam tak nie kazdemu to sadne. Ja ked mam nieco suche na tvari, tele tak kradnem malej Bepanthen , ten super premastuje 🙂

laurablzn
15. júl 2015
Používateľ laurablzn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laurablzn.

Ahojte, citala som viacero pouziti kokosoveho oleja co az nechapem. http://www.naureus.sk/blog/detail/15-sposobov-ako-vyuzit-kokosovy-olej-od-akne-po-zips?utm_source=lnk&utm_medium=07&utm_campaign=blog-kokosvy-olej
ja som ho zatial vyuzivala len na varenie, zacala som si ho davat aj na tvar, ale nie cisty, zmiesany s kremom, a od vtedy citim ze je plet uuuplne jemna, a ani sa mi uz tak nemasti stare zname Tcko.
a takisto ked mam teraz v lete suche lakte a paty tak aj tie si natieram na noc 🙂

shashkapp
24. júl 2015

@11nika11
Ahoj no šípkový za studena lisovaný olej napr. tu : http://www.ezoshop.sk/132-kozmetika/kozmetika-o... inak je viac tých olejov čo by sa oplatilo vyskúšať Napr. zaujímavý článok o olejoch: http://www.ezopress.sk/2015/07/mladost-a-krasa-... - je tam aj kokosový. Ale je tam pár olejov o ktorých som ani nepočula :D čo by stáli za vyskúšanie.

vrabco
24. júl 2015

Ja pouzivam na vsetko,od pleti az cez varenie.krasne vybiely zuby,po kupani nakremujem a jemna koza,parada ☺

laurablzn
27. júl 2015
Používateľ laurablzn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laurablzn.

naozaj funguje aj na bielenie zubov? ako ho pouzivas

vrabco
28. júl 2015

Samozrejme,objednavam si cisty olej,lebo niektore nie su na konzumaciu,tento moj je,a davam si ho tak 2krat do tyz po klasickej paste potom na zvlast kefku,a normalne umyjes,a je to rozdiel 😀

bubacisko74
1. máj 2016

Ja sa pripajam k miriell🙂 Kokosovy olej je vyborny na vnutorne uzivanie, ale plet mi dost mastil, napriek tomu, ze mam suchu plet. Na tele mi ako by trochu pachol ked sa vstrebal, takze pouzivam mandlovy, alebo levandulovy🙂 Na sipkovy olej nedam dopustit na plet. Rychlo sa vstrebava, davam vzdy na navlhcenu plet a vmasirujem. Chyta pekny tonus na pleti a tvar je po nom hebka. Ja nepouzivam uz ziadne kremy, vyhradne len za studena lisovane oleje a je vidiet naozaj na pleti zmenu.

bubacisko74
1. máj 2016

@lucinkaboz zrejme si si ho nedavala na navlhcenu plet. Nanasanie oleja na suchu plet moze urobit presne opacny ucinok...cize vysusit ju.

ludmilabb
21. nov 2016

@miriell chcem sa spytat ako sa osvedcila kombinacia, lyzica kokosoveho oleja, surovy cesnak v mede a lanove semiacka na imutinu, este si davate?

miriell
21. nov 2016

Davame si stale vsetci doma: obe deti boli za posledny rok a pol doma asi len 2x (crevna chripka) po 2 dnoch isli do skoly, skolky, obcas pokaslali bez teploty, ale nic v style, ze by som ich nechala doma. Syn mi posledny rok vytrvalo ignoruje cesnak, na zaciatku sme davali aj jemu, ale prestal mi jest aj kokosovy olej, lebo mu daval manzel cesnak s kokos.olejom, tak mu natriem obcas cesnak na hrianku alebo dam do pomazanky, kde ho tak neciti. Dcera ma kazde rano cesnak+zazvor v mede+kokosovy olej+konopny olej + semiacka, co mam doma.
Syn funguje na principe kokosovy olej+cesnak v potravinach + med Manuka. Pred 2 mesiacmi dostal antibiotika - mal zapal lymfy a nebolo inej cesty na vyliecenie. Obycajne byvaju po antbiotikach oslabene, ale doteraz je v pohode.
Najnovsie zacinam testovat med Manuka, uvidime, co to prinesie 😀
Manzel sa smeje, ze ich liecim podobne ako vo filme Moja tucna grecka svadba: "Si chora? Tu mas Okenu" 😀
Tak ked vidim, ze nieco zacina na deti alebo nas liest, tak zvysim davky cesnaku a zazvoru v mede 😀 (jeme castejsie pomazanky a hrianky) a davam ich 2-3x denne.

bee_1
3. dec 2016

Jaho pouzivam na vsetko,aj na tvar aj na vlasxy aj na mihalnice aj na pery a mam dobre skusenosti, objendala som cez zlavomat za 3 eura :D ale aj na http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/
som uz nasla zlavnene tieto veci, najlepsie posobi na citlivu plet

blahowoman
3. dec 2016

Ahoj aj ja pouzivam kokosovy olej na tvar,ale len vecer a na cele telo. Obcas si trosku dam aj do vlasov,mam ich potom krasne leskle. Plet si nim natiera aj 12r dcera a plet od akne sa jej zlepsila a aj 5r syna nim natieram.

ludmilabb
3. dec 2016

@miriell dakujem ze odpoved!

esteris
20. jan 2017

Ahojte, vidím, že väčšine z vas ten kokosak na plet sadol..ja ho pouziam na odlicovanie uz treti tyzden, ale posldne dni som zbadala, ze mam po nom strasne suchu plet..zacali sa mi robit supinky na tvari, tak ho striedam s marhulovym olejom. Nechapem to, vsade sa pise, ako to hydratuje, pomaha atd. Ja mam po nom taku napnutu plet..a to si najprv dam ruzovu vodu na tvar a aj tak neviem, dokonca sa mi pod ocami vyhadzali take male suche pupienky. Myslite, ze mam este pockat a napravi sa to?

matrioska86
12. okt 2017

ahoj. na tvar nie, ale na telo som si ho davala...aj ked som bola na masazi tak maserka pouzivala kokosovy olej .....na tvar pouzivam kremiky, prave teraz od Nuance...a som spokojna...nemam rada ked mam mastnu tvar, co by som asi pri kokosovom oleji mala :(

ninison
13. okt 2017

ja ho pouzivam na tvar zriedkavo, ale inak pouzivam amarantovy a sipkovy na noc - ten je vyborny, lahko sa vstrebe a plet po nom nie je vobec mastna. navyse je taky trolinku do oranzova, krasne tonuje a ozdravi plet. na denne pouzitie som ho ale neskusala.

lilu7
1. nov 2017

Na tuhu zimu sebe niveu a detom klorane, ak zabudnem pouzijem bepanthen.

m.a.r.t.i.n.a
5. mar 2018

Kočky, ja používam tento, kúpila som ho na základe výborných recenzií. Dávam si ho raz týždenne na hodinu do umytých mokrých vlasov, zabalíme do igelitovej čiapky, osušky a každých 20min.chvíľku pofénujem. Vlas sa teplom otvára a lepšie vstrebe olej. Po hodinke umyjem šampónom. Ja musím dať aj kondicionér, mám dlhé vlasy a bez by som sa nerozcesala.
Vlasy sú krásne lesklé a po čase bolo vidieť zlepšenie, čo sa suchosti týka.
Na oleji robím aj palacinky a potieram suché miesta na tele.

damoska
6. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

na tvar nie, ale ked bola dcerka este malicka, naterala som ju nim

chovanova43
21. okt 2018

Ja používam kuchynský kokosový olej filtrovany na pleť aj telo, myslím ze je to jedno či?

shashkapp
2. mar 2019

Odporúčam len BIO a za studena lisovaný. Ja ho používam na všetko. Inšpirovala som sa článkom: http://www.ezopress.sk/2012/07/kokosovy-olej-da...