• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Praktický lekár pre dospelých. Kde ísť v Bratislave?

4. decembra 2016 
Baby ja chodim do Stareho mesta na Gorkeho k Amonovej.Som s nou velmi spokojna :slight_smile:.
31. mar 2013 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam EFTIMOVU, vžiadnom pripade neodporučam, s horšim doktorom som sa nestretla, velka neochota, poradiť nevie-nechce, dlho sa u nej čaka, ludia tam na nu nadavuju v čakarni, ona sice ma dobre hodnotenia ale podla mna si ich piše sama a možno s rodinou- strašne sa chvali aka je výborna, ale to dobry lekar nemusi robiť, naozaj som sa ešte nestretla sniekym kto by na nu nebol nasr....,ked som bola tehotna,a začala som krvacať tak som bola na pohotovosti kde mi spravili CRP,nakolko som dostala niaku vyrozu a boleli ma pluca nemohla som poriadne dychať, tam mi povedali aby som skočila k obvodnemu na kontrolne CRP o dva dni,A ked som knej prišla tak ma nechala cakať včakarni,pritom ako tehotna steplotou 39 a krvacanim by som u ineho doktora mala prednosť, ale u nej bohužial nie,ked som jej zaklopala a povedala aky mam problem,tak iba povedala že musim čakať a ak sa dostanem na radu tak mi odber zoberie ešte dnes a ak nie tak mam prisť na druhy den.Po 2 hodinach ma zobrala ,,krv sa jej nepodarilo nabrať-sveči o tom aka je nešikovna, a aj tak som musela prisť na druhy den,aby sa na mne učila ako sa bere krv!!!jedna velka katastrofa!!!!!"
12. apr 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee ahoj, napisala som jednu moju skusenosť s Eftimovou, a mam ich ovela viac,neodporučam ti ju
12. apr 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1motilik1 uz som si bola k nej prehodit kartu, hadam to nebude take zle :confused: zatial som na nu nepocula nic negativne a aj hodnotenia ma dobre, tiez kamoska co k nej chodi si pochvaluje ze je velmi ustretova. ale asi zalezi od pripadu. ja mam taku neschopnu dr. ze horsie to tusim byt nemoze a ja by som napriklad neodporucala na Strecnianskej Omelkovu, Pretovu a takeho deduska tusim Buzek sa vola :wink:
12. apr 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti držim palce :slight_smile:
12. apr 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte , všeobecný lekár v BA ? Býval v Dunajskej Lužnej pracujem v ružinove .Nedávno sme sa presťahovali a zháňam súrne lekára :-/ viete mi odporučiť nejakú mladšiu príjemnú lekárku ? Ďakujem krásne
15. okt 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janikulka celkom fajn je Tatiana Tomkova v ruzinovskej poliklinike. nechodim tam casto, ale tych par krat, ked som s nou riesila nejake obycajne choroby sa mi zdala byt ok. Je to mlada lekarka.
15. okt 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niekto skusenosti s MUDr. Sykorovou?
22. dec 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má niekto skúsenosti s akupuntúrou? Mám bolesti nohy v bedrovej časti. Nemôžem už ani poriadne chodiť.
14. feb 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odporucite prosim dobreho lekara pre dospelych v ruzinove? idealne kde sa da stale objednat na presny cas.
4. dec 2016 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok