Praskanie v bedrovom kĺbe

nely459
19. mar 2015

Zdravim, skusala som najst o tomto probleme viac, aj som sa pytala v skupinach no spytam sa aj tu. Ked cvicim napr. Brusaky a zaroven bicyklujem nohami tak mi pri kazdom vystreti nohy praskne v vedrovom klbe, je to prevazne pri tych cvikoch kedy skrcenu nohu vyrovnavam stale dookola. Nesposobuje mi to bolest no to pukanie je hrozne. Mate s tym skusenosti? Moze to prerast do vaznejsieho problemu, treba asi navstivit ortopeda vsak? Dakujem za kazdu radu!

evitka83
19. mar 2015

@nely459 mne tak praska v ramennych a kolennych klboch uz asi 15 rokov pri cviceni a nikdy som s tym ziaden problem nemala. ale neboli ma to.

nely459
autor
19. mar 2015

@evitka83 a dost hlasno ze? Toto normalne pocuju aj ludia vedla mna, take tupe dute prasknutie

evitka83
19. mar 2015

@nely459 hej, ja chodim do fitka s trenerom a vzdy sa mi smeje, ked si pukam kolena, alebo mi lupne v ramene. Pukne to ako ked zlomis drevenu haluz 🙂

nely459
autor
19. mar 2015

@evitka83 mne to robi v pravom klbe a teraz zacalo uz aj v lavom.vsade citam ze ak to nebudem riesit tak si privodim zapal klbu. Ze tam chyba to mazivo

marjuk
19. mar 2015

@nely459 Ahoj, ja mam taky isty problem, zacalo mi to na strednej skole ked som cvicila tak ako ty. Je to neprijemne a mna to aj bolelo tak som prestala cvicit aby som si to nenamahala. No a teraz sa mi to objavilon ked chodim s dcerou na prechadzky. Staci hodinka a zacne ma boliet bedrovy klb a trva to aj den pokym mi ta bolest prejde. Zatial som s tym u doktora nebola. Ak ma s tym niekto skusenost tak mi tiez poradte. 🙂

nadka85
2. máj 2017

Načo ste prišli aj mne sa to robí...

terezka158
8. nov 2018

Ja mam rovnaky problém

monnmonn
1. máj 2021

@nely459 ahoj, zistila si prosím o čo ide?