Praskla mi žilka v oku a polovicu oka mám zaliatu krvou

lubka231
5. máj 2014

Ahojte, prosím o radu. Dostala som asi prievan a praskla mi žilka v oku. Polovicu pravého oka mám zaliatú krvou. Nemám vysoký tlak, skor nízky. Neviete mi poradiť ako to bude dlho trvať? Už to mám 5 dní a vobec sa to nemení. Mám si kúpiť nejaké kvapky alebo to zmizne samo? Ďakujem za rady.

darina1952
5. máj 2014

@lubka231 ahoj, zvýš príjem vitamínu C - odporúčam práškový z DM-ky, rozpusti si ho v troche vody alebo čaju a vypi viackrát denne. 😉 rýchlejšie sa to vstrebe a zahojí.

monikahan77
5. máj 2014

@lubka231 Ahoj, moja malá to tiež mala, dávala som jej do očka kvapky Opthalmo septonex a na noc masť tiež Opthalmo a za pár dní už to nemala

barnica
5. máj 2014

Presne opthalmoseptonex je skvelá vec krásne sa to vyhojí

janinah
5. máj 2014

ak ťa nebolí,nepáli,nereže,tak sa zahojí aj samo,ale bude to chvíľu trvať,môžeš si dávať mastičkuO-septonex

lubka231
autor
5. máj 2014

@janinah nevieš asi ako dlho to bude trvať?

siska53
5. máj 2014

@lubka231 ja,som,s,tym bola raz na pohotovosti a raz u ocneho. Hned,som,sla. Dali mi,dake kvapky a po par dnoch mi,to zmizlo,len si,uz nepamatam,nazvy.
ked uz to mas tak dlho,zasla by som na ocne.
prvykrat mi praskla cievka po vybrati sosovky. Zistila som,ze sospvky nesmiem,nosit do prirody,lebo sa mi to zopakovalo i ked v slabsej forme. Tiez mam nizky tlak.

ellca123
5. máj 2014

dcerka to mala,dost zle sa na to pozera,dostali sme lieky/ci vitaminy/ na posilnenie "oka"
mizlo to ako modrina asi mesiac

marcela79
6. máj 2014

@lubka231, ak môžem poradiť, kúp si v lekárni kvapky do očí - jodid draselný. Tieto napomôžu pri vstrebaní vyliatej krvičky. Vstrebanie trvá cca 3 týždne. Ináč- organizmus si to dokáže vyčistiť aj sám. Neužívaš lieky na riedenie krvi? Môže to byť aj ich pričínením...pekný deň

avril299
26. nov 2020

ahojte, skusim ozivit tuto temu, kedze sa mi to stalo zaciatkom tyzdna a pouzivam kvapky ophthalmo septonex, no zlepsenie ziadne ☹

baby co Vam prosim pomohlo? dajte este dake tipy lebo kazdy den chodim jak keby som boxerka a prave vysla z ringu 😢

lucka0611
26. nov 2020

@avril299 určite odporúčam Ascorutin 2x2tbl. Dajú sa normálne v lekárni a za 3dni je ocko vporiadku

avril299
26. nov 2020

@lucka0611 dakujem 🙂 vyskusam