Prechladnutie z klímy

14. jún 2023

Bol som na jednej akcii kde bola zapnutá klíma 10h , na druhý deň má skriabalo v hrdle , mal som sople . Dnes je to tretí deň čo to mám , mám upchatý nos a do toho prišli vysoké teploty nad 38°C , zalahnutie v uchu a nemám ani čuch poriadne kvôli zapchatému nosu. Môže to byť z klímy ? Lebo všetko čo som čítal čo spôsobuje klíma tam bolo . Len tie horúčky tam neboli tak preto sa obavám či to nemôže byť niečo iné . Ja som to pripisoval klíme . Máte niekto skúsenosť aj z horúčkou pri klime ?

isadoraisa
14. jún 2023

skor si ochorela od niekoho na tej akcii

pininka1
14. jún 2023

Jasne ze ano, ja, je nemozem byt aj 5 minut pri zapnutej klime aby mi okamzite nechytilo dutiny. Inak som zdrava ako repa a to robim v skolke. Staci si zapnut v aute na chvilku a to ani nefuka na mna a koniec.

jaskolka
14. jún 2023

Môže byť, ale skôr by som tipla, že si chytil dáku virozu od niekoho na tej akcii. Teraz sú rozšírené, muž prišiel minule z roboty, že polovica kolegov sopli a kašle.
Veď v podstate je to jedno, si prechladnuty, treba si to poliecit.

andreatytler
14. jún 2023

To hrdlo a zapchaty nos to je velmi caste z klimi ale tie horucky neviem. To bude asi skor virus.

autor
14. jún 2023

Pred týždňom som bol na detskom oddelení..možno tam som niečo chytil a teraz keď som prechladol z klímy tak sa to možno prebudilo vo mne

mooonika1975
14. jún 2023

To je z akcie nejaký bacil, či virus

mooonika1975
14. jún 2023

@pininka1 zdravá ako repa v škôlke? To závidím a nechápem , u nás cely kolektív na striedačku v kuse chory. Stále niečo. Cely rok.

pininka1
14. jún 2023

@mooonika1975 no u nas kolegyne tiez , ja klopem na drevo ze som na tom tak

viestta
14. jún 2023

Mas uplne normalnu infekciu hornych dychacich ciest a klima za to nemoze. Prechladnutie z klimy je blbost. Bud chytis infrkciu alebo nie

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz