Predmenštruačný syndróm a jeho zvládanie

dorekapa
23. nov 2012

Kočky,mate aj vy problem zvladat predmenštuačny syndrom PMS...U mna to zacina cca tak tyzden pred a potom tesne uz ked maju prist tak som ako casovana bomba..neviem ci mam skor plakat,ale kricat...vcera sme sa tak pohadali s manzelom..ze to nechcem ani spominat..a kvoli uplnej debiline..Inak u nas ak je hadka,tak len kvoli hlupostiam..to je asi preto,ze vazne problemy nemame..ako existencne...Nepoznate niektora nejake tabletky,alebo nejaky caje na ukludnejsi prechod PMS.Dakujem

katarina_k11
8. sep 2017

Ahojte dievčence, ja s týmto bojujem roky - kuknite do tejto témy - posiela tam aj kočka tú knihu v pdf: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/kniha-plodnost-cykly-a-vyziva-od-marilyn-m-shannon/ Je to od am. lekarky - dost tam pise aj na tuto temu a ake su dolezite vitaminy na PMS: naozaj vyborne je magnezko a B6 vitamin, aj pupalkovy olej je super. Mne dost pomohli aj kvapky Gynex od spolocnosti Energy...

lilitela
8. sep 2017

@sakura77 A trapi ta to doteraz?

sakura77
8. sep 2017

@lilitela no ja som pár dní pred vždy ako furia, priznávam sa dobrovoľne 😀tak nejak ma vytočia veci co inokedy nie... Muž to už pozná a len podotkne
Máš pred krámami? "😁tak to už viem ze sa musím krotiť
🙂 😝

srnec
21. aug 2018

Ahojte! Ja som zakladala podobnú tému, ale už asi zmizla - no medzičasom som našla vec, ktorá pomáha, až tomu neverím! Vitex jahňací, bylinka. Teraz som podľa všetkého vďaka tomu po dlhšom čase mala NORMÁLNY pms - mierna bolesť pŕs a pár dní podbruško. Ale tie brutality, ktoré sa diali predtým, teraz úplne zmizli (už od ovulácie extrémna netrpezlivosť a náladovosť, nočné potenie a búšenie srdca, depresia, silná bolesť pŕs a silné nafukovanie, bolesť krížov od ovulácie po ms. a pod.). Nemusí to zabrať každému asi, záleží, aký je dôvod horm. nerovnováhy, ale ja som bola asi ideálny kandidát na vitex, pretože klop klop, fakt to pomohlo.