Preťažený žalúdok verzus viróza

20. feb 2024

Ako to rozoznat?

Dcera jedla o 15 tej v skolke (5,5r),boli sme do 17 tej na ihrisku, doma jedla Spaghetti s omackou na rychlo robena ,taka s kecupom a opecenym parkom.
Neskor somnou cerealie a mliekom.

00:30 bum. Spaghetti sli von.asi 8x zvracala do 4 rano.Ziadna teplota ziadna hnacka

A toto mala aj v oktobri.Celonocne zvracanie ,na druhy den nic.

Pretazeny zaludok? Ako na to davat pozor? Ved nic extra tazke /nove nejedla,ani neskoro vecer.

Ci sa s tym moc zaoberam a stane sa ? 🫣

veselo_neveselo
20. feb 2024

Spokojne to mozu byt tie spagety, ja by som ten kecup a parok dala prec, ved to je oboje nevhodne. Rajciny ako zvlada, tie ju nedrazdia?
Ak je dnes fajn, uzavri to ako dietnu chybu a uvidis.
Pri viroze bude aj celkovo slaba, vyzerat chora, unavena.

autor
20. feb 2024

@veselo_neveselo Dakujem si zlata
No ona bezne jedava spaghetti s kecupom len .
Ale teraz aj olej ,byliny ja neviem preco to nesadlo.
Asi bude len sucha lahka vecera stale ked v skolke papa normalne

No minule na druhy den jej nebolo nic , tak som zvedava dnes. Rajciny uz nejedava -obdobie- ale volakedy ju nedrazdili

eeffka
20. feb 2024

Na spageti mlieko? To vy som sa povracala aj ja

autor
20. feb 2024

@eeffka no toto sestra vravela ci to problem nebol 🫣 ah jaj… musim fakt davat pozor ake kombinacie to dieta zje😞

kleopatra114
20. feb 2024

Tak mojim deťom by takéto kombo nevadilo, jedia aj podivnejsie jedla spolu. Keď moji vracajú, tak buď viem, že z virózy. Tiež bez teploty, bolesti bruska., …

autor
20. feb 2024

@kleopatra114 no tak ktovie .
No moja zvykne vela x ako dezert nejaky puding,Jogurt zjest…. Aj mastnejsie na veceru ako chleba vo vajci s kecupom citliva neni.
Vcera som tam smarila aj basilikum ,petrz vnat mozno to bolo moc bylinove.s chuti zjedla,ktovie no….
Len mam normalne strach jej jest dat 😂😂 clovek ide normalne spat a zobudi sa v noci na 🤮🤦🏼‍♀️

natall113
20. feb 2024

Mám pocit že teraz sú tieto jednodňové virózy vo vzduchu, každý okolo mňa to mal, ja som to chytila v nedeľu, ráno mi zostalo zle do večera dom asi 7 krát vracala a včera ráno som bola ako znovuzrodená, dnes to chytil manžel

autor
20. feb 2024

@natall113 😱😱😱😱 no pekne…

nikha2809
20. feb 2024

Moja máva toto z jedla bežne, vždy z iného, nikdy nevieme čo jej uškodí.Je to strašne.Dva krát sme boli kvôli tomu v nemocnici, robené všetky testy na alergie, intolerancie, sono, parazity, kalprotektin...všetko v poriadku.Doktor sa vyjadril, že to môže byť nejaká dysfunkcia trávenia.U dcéry to začne hnijucimi grgmi, potom začne zvracať, preháňa ju o pár hodín jej už nič nieje...