Prílišné chudnutie po pôrode

jane0123
15. sep 2013

Dievcata, viem ze vacsina z vas ma opacny problem, ale ja by som sa chcela spytat, ci niektora z vas po porode schudla pod svoju predporodnu vahu, a ci sa jej potom podarilo pribrat.ja som pribrala cca 17 kil pocas tehotenstva, bola som predtym tenka, tym co nepribera nech je kolko chce, po pol roku som bola na povodnej vahe a teraz, 8 mes po porode som 2 kila pod povodnou vahou a bojim sa, aby to neslo este viac dole.gate, co som sa bala, ze uz ich asi neobleciem po porode na mne visia.este chcem dodat ze kojim.mozno je to aj tym?
dakujem za kazdu radu.

kattrin5
15. sep 2013

Ahoj aj ja som po porode hned schudla, vlastne pocas tehu som pribrala len 8 kil a hned po porode som bola na povodnej vahe a teraz tiez o dve kila menej ale zakial niesom kost a koza to neriesim. Jem ako mam cvicim a citim sa dobre ale ak ty sa dobre necitis pobav sa s dietologom odporuci ti dietu resp zmenu a rezim stravy tak aby si trosku pribrala

kristiii
16. sep 2013

@jane0123 ahoj, ja som bola na povodnej váhe 2 týždne po pôrode a celkovo som sa dostala až 6 kíl do mínusu. Mne sa teda nedarilo pribrať hroozne dlho až začiatkom tohoto roka keď som začala cvičiť. Ale stále mi chýbajú 2 kilá a tie nie a nie sa na mňa nalepiť..určite nie si jediná čo má tento problém, no pokial kojíš tak s tým asi vela nenarobíš

simka28021994
16. sep 2013

Ahoj .. ja som počas tehotenstva pribrala až 23kg a po porode som schudla 19kg..a dalšie kila nie a nie dole .... behať poriadne ešte nemožem, lebo som po cisarskom .... 🙂

marca1331
25. okt 2013

@jane0123 awoj ako keby som citala o sebe..moja povodna vaha 54 kg v tehot.som pribrala 17 kg..par mesiacov po porode 49 kg.. A mozem jest co chcem a nic.. Nwm co poradit ..len ze som na tom rovnako 🙂

jane0123
autor
26. okt 2013

@marca1331 Vidim, ze nie som jedina.tak uvidime, mozno raz priberieme, a aj to na spravne partie 🙂)