Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Probiotiká Symprove - reálne skúsenosti

daniela_p
16. sep 2021

Ahojte 🙂 našiel by sa tu niekto, kto má reálne skúsenosti s týmito probiotikami? Sú dosť drahé, na ich oficiálnej stránke majú skvelé recenzie, no zaujímajú ma aj iné 🙂 Mám roky problémy so žalúdkom, imunitou a taktiež atopickým ekzémom (na ten mi to odporučila aj moja kožná). Ak ste ich niekto brali, podeľte sa prosím, so svojimi skúsenosťami. Ďakujem pekne 🙂

kaki3
16. sep 2021

Mamine som ich kupila prvykrat asi pred dvomi rokmi a odvtedy si ich objednava stale, jej to velmi pomohlo, ma uz roky syndrom drazdiveho creva a teda problemy mala na kazdom kroku, ked cosi zjedla, teraz sa citi uz ovela lepsie 🙂

daniela_p
autor
16. sep 2021

@kaki3 a berie ich stále celý rok? Alebo len tú 12 týždňovú kúru raz do roka? 🙂

danjeliiik
16. sep 2021

@daniela_p ja mam ibd a a dva krát som objednala a mne nepomohli vôbec. Treba ale skusit ohlasy majú dobré ale asi každý reaguje inak

kaki3
8. okt 2021

@daniela_p ona ich stale, viem, ze raz si dala nejaku pauzu, ale teda inak sa snazi neustale, nech sa nahodou tie problemy zase neobjavia 🙂

iluviel
8. okt 2021

Mala som ich, nepomohli mi VOBEC. Co mi ale pomohlo bolo zmenit myslenie, prestat sa trapit, zacat sa tesit zo zivota a vsetky traviace problemy postupne odisli. Trvalo to dlho, aj viac ako pol roka, lebo ved zmenit sa vo vnutri nie je lahke, ale pomohlo "nafurt" 🙂 A zadarmo!