Probiotiká Symprove - reálne skúsenosti

daniela_p
16. sep 2021

Ahojte 🙂 našiel by sa tu niekto, kto má reálne skúsenosti s týmito probiotikami? Sú dosť drahé, na ich oficiálnej stránke majú skvelé recenzie, no zaujímajú ma aj iné 🙂 Mám roky problémy so žalúdkom, imunitou a taktiež atopickým ekzémom (na ten mi to odporučila aj moja kožná). Ak ste ich niekto brali, podeľte sa prosím, so svojimi skúsenosťami. Ďakujem pekne 🙂

kaki3
16. sep 2021

Mamine som ich kupila prvykrat asi pred dvomi rokmi a odvtedy si ich objednava stale, jej to velmi pomohlo, ma uz roky syndrom drazdiveho creva a teda problemy mala na kazdom kroku, ked cosi zjedla, teraz sa citi uz ovela lepsie 🙂

daniela_p
autor
16. sep 2021

@kaki3 a berie ich stále celý rok? Alebo len tú 12 týždňovú kúru raz do roka? 🙂

danjeliiik
16. sep 2021

@daniela_p ja mam ibd a a dva krát som objednala a mne nepomohli vôbec. Treba ale skusit ohlasy majú dobré ale asi každý reaguje inak

kaki3
8. okt 2021

@daniela_p ona ich stale, viem, ze raz si dala nejaku pauzu, ale teda inak sa snazi neustale, nech sa nahodou tie problemy zase neobjavia 🙂

iluviel
8. okt 2021

Mala som ich, nepomohli mi VOBEC. Co mi ale pomohlo bolo zmenit myslenie, prestat sa trapit, zacat sa tesit zo zivota a vsetky traviace problemy postupne odisli. Trvalo to dlho, aj viac ako pol roka, lebo ved zmenit sa vo vnutri nie je lahke, ale pomohlo "nafurt" 🙂 A zadarmo!

saska00
9. aug 2022

@iluviel ako sa to dá len tsk toho zbaviť prosím ta keď cokolvek zjem ,mám prinajlepšom brucho ako balon , prinajhoršom kŕče že neprejdem ani na wc ... 🤷🏼‍♀️ A teda aj potvrdenej intolerancie a očividne pekne zničené čreva

daniela_p
autor
9. aug 2022

@saska00 ja som nakoniec začala brať od GE chlorellu a zelený jačmeň a veľmi mi to pomohlo, najmä aj teraz v tehotenstve na črevné problémy, vždy som mala nafúknuté brucho a zápchy, no teraz sa to upravilo .. trvalo to skoro 4 mesiace kým som si všimla zmeny, ale stojí to zato 🙂

saska00
9. aug 2022

@daniela_p pomohlo aj na nafukovanie ? Mna práve vždy keď som vypila jačmeň úplne nafuklo 😒tiež to mám doma ale neužívam 🤔 a neviem či je vhodne už v tehu stym začínať

daniela_p
autor
9. aug 2022

@saska00 podľa toho aký jačmeň … ja som prvé dva mesiace (začala som užívať v 4 mesiaci tehu) mala vkuse zápchu, nafúknuté brucho a vetry … až po dlhšom čase sa mi to upravilo .. začínala som malými dávkami jačmeňa a chlorelly a postupne navyšovala

saska00
9. aug 2022

@daniela_p ja mám od Green Ways

stanulienkat
9. aug 2022

Odporucam Biogaia probiotika.

daniela_p
autor
9. aug 2022

@saska00 tak ten je super a kvalitný 🙂 .. len hovorím, mne to trvalo dlhšie kým som videla zmeny 🙂 u každého je individuálne … a hlavne mám svoju “poradkyňu” lebo sama by som si nevedela nastaviť dávkovanie a hlavne teraz v tehu

misollee
6. apr 2024

@saska00 možno máte intolerancie alebo malo tráviacich enzýmov alebo sibo syndrom.