Problém s dvojitou bradavkou

anavi8891
2. dec 2016

Zdravim Vas, "problem" s bradovkou mam uz dlhsie ale nezaoberala som sa tym az kym som nezacala uvazovat o dietati... Raz mi podprsenka podrazdila bradavku, urobili sa mi male chrasticky. Poranena koza sa mi vyliecila ale po tychto rankach sa mi bradavka rozdelila na dve. Vyzera to ako ked staviate snehuliaka a postavite dve gule na seba (nic lepsie ma nenapadlo na prirovnanie). Vrchna cast bradavky je prirastena k tej spodnej casti len malou castou a je ako keby rozliata. Esteticky ma to netrapi a chlap ma zabavku 🙂 ale trapi ma to z pohladu dojcenia, pretoze bude bradavka namahana a bojim sa ze ma dojcenie bude boliet kedze babatko ju bude tahat a vrchna cast bradavky je prirastena len malym kuskom.. Keby sa dalo spravit nieco aby sa to zrastlo... Pripadam si divne s takymto "problemom". Riesit to cez gynekologa? Mate s takouto "anomaliou" skusenost? Dakujem za rady a nazory

slivka5
2. dec 2016

@anavi8891 ahoj, ak ta to trapi z pohladu dojcenia, nastuduj si o tom do porodu co najviac, ako sa babo prisava atd. (spravne ma otvorit velku pusu a uchopit dvorec, nie bradavku) ..skontaktuj sa uz v zaciatkoch s lak.poradkynou z tvojho mesta, tiez ti pomoze aby dojcenie bolo fajn 🙂

lukamka
2. dec 2016

ako pise slivka5 babo uchopuje dvorec a bradavka je v puse volna - taha ju len ten podtlak. Bradavky sa aj tak uplne prisposobia az tym ako bude babo pit.
Takze si myslim, ze to bude v pohodicke 🙂

inak haluz, ze aj take sa moze stat

anavi8891
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz