Problém s menštruáciou

elenajezova
10. mar 2016

Ahojte, chcela by som sa spytat,ci ste niektora presla niekedy tym istym problemom, ako ja teraz. A ake ste mali s tym skusenosti. Ale zacnem od zaciatku. Mam uz 43 rokov a do novembra minuleho roka viac menej bezproblemove menstruacne cyklusy. Na preventivne prehliadky chodim pravidelne, vsetko OK. V decembri som mala dost stres z novej roboty a mala som pocit, ze mi menstruacia ako keby v tom zhone ani nemala cas prist. Proste vynechala. Potom v januari vlaste presne po dvoch tyzdnoch od toho vynechaneho terminu mi xacalo spinenie, ktore pteslo po tyzdni do neskutocne silneho krvacania. Bola som v piatok na gynekologii a dostala som injekciu na stiahnutie maternice. Ale dalsich sest dni to bol hotovy horor. To som v zivote nezazila. Tak silne a doslova prudke krvacanie. Tak som znovu isla k doktorovi a rovno som uz zostala v nemocnici na cistenie. Vysledky boli v poriadku, ale s tym, ze sa to moze kedykolvek zopakovat. A ze mi do 4 az 6 tyzdnov pride menstracia. Lenze ta mi neprisla ani po 7 tyzdnoch. Aj ked ma brucho pobolieva ako pred menzesom. A obcas aj na kazdeho vrcim od nervozity...☹ Znovu som vyfasovala injekciu na vyvolanie menstruacie, ale stale nic. ☹ Tak teraz fakt neviem co bude. Ze ak mi nepride do dvoch tyzdnov od tej injekcie, tak mam zase prist. Co vlastne bude nasledovat,ak by mi neprisla? Znovu cistenie? Nemate s tym niektora skusenosti? Dakujem.