Problém s pamäťou u manžela

miska1492
27. mar 2022

Ahojte, idem si po radu. Mám muža s ktorým žijem a mame spolu jedno dieťa a druhé je na ceste. Medzi nami je 17 ročný rozdiel čo som nepociťovala, ani sme to nikdy neriešili. Stále sme si rozumeli a pod. Je to aktívny muž ktorý športuje a pod. Teraz po menej lebo sme stavali dom a trebalo sa venovať tomu.
Ide o to že v poslednej dobe som si všimla že si nepamätá veci, ktoré s ním riešim. Dosť má to vytáča. Lebo mám s toho pocit že má nevníma alebo ho to nezaujíma alebo má problém s pamäťou.
Keď mu spomeniem vec ktoru som s ním riešila tak pozerá na mna ako puk ako keby to počul prvý raz. A mne to vytáča do nepríčetná. Chcem sa s ním porozprávať aby sme nastavili nejakého lekára ktorý by sa nám venoval. Čítala som že rieši ro psychológ pomocou nejakych testov s pod. A po vyhodnotení sa uvidí čo ďalej .
Nemá niekto skúsenosť s niečím podobným?

simsalabim
27. mar 2022

@mariaveronikag tak aj ty si potesila mna 😅 Mna ide niekedy porazit - nieco mu hovorim, on sa zdvihne, ze ok, dalej nemusim, ved on vie, co chcem povedat 🤦‍♀️ Neviem, ci toto je lepsie ako to, ked sa tvari, ze pocuva 🤷‍♀️

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz