Queen kolagén - skúsenosti

17. aug 2020

Ahojte, vyskúšal niekto queen kolagén od Plačkovej? Pomohol Vám resp. zaznamenali ste nejaké zlepšenie pokožky, vlasov atď?

radiah
17. aug 2020

Ahoj, no co ja viem. Mala som 3mes kuru, vysledky boli rovnake ako pri lacnejsej alternative z lekarne. Objednaj si to cez mojkolagen.sk je to to iste, len prebalene 👍

marseillefan
17. aug 2020

Je to normálny dobrý kolagén, len sa zle rozpúšťa a je strašne predražený. My používame lacnejšiu alternatívu a robí to tiež to čo má, len za zlomok ceny: https://www.namaximum.sk/kategoria/k-bova-vyziv...

marseillefan
17. aug 2020

ešte k tomu rozpúšťaniu... pri queen kolagéne sa robí taký biely povlak na vrchu a to potom končí na ústach, takže je to trošku nekomfortné...

danica2711
18. aug 2020

od Plačkovej by som si nekúpila absolútne nič

savoya
19. aug 2020

Vraj jediny kolagen ktory naozaj ucinkuje je rybaci.Ja pouzivam kolagen tri mesiace a samozrejme vysledky su viditelne.

simonettka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monculik29
22. mar 2021

@simonettka aka to je prosim ta znacka?

maminatk
8. apr 2021

@simonettka ahoj aj mňa zaujíma značka

adikka111
14. apr 2021

@simonettka poprosím info kde sa dá kúpiť

jancacko18
16. apr 2021

@simonettka mozem poprosiť link odkial objednávate???vďaka

xckaret
16. apr 2021

@simonettka poprosim znacku a cenu

monika918
22. apr 2021

📌

mirki11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkadeticiek
2. máj 2021

Wow,tolko reklamy pod jednym prispevkom 😳 urcite ano,vsetkym hned pisem aby som si objednala zrovna Vas super kolagen 🤦‍♀️

handmadebracelet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria4895
13. jún 2021
merlinja
13. jún 2021

@radiah
@marseillefan
@savoya
@handmadebracelet
a aké konkrétne účinky vidíte? Vaše skutočné výsledky, čo sa vylepšilo, zmenilo... .
Tiež som mala 3 mesačnú kúru - hydrolizovaný rybací, no dobre mal "len" 10 000 mg nie 11 ale teda, že by som videla nejaké výsledky, tak to by som fakt klamala. Alebo, že by ma klamal zrak a vyzerám lepšie ako sa vidím. :o) A brala som k nemu aj C ako odporúčajú a temer 2 mesiace aj hyalurón.

viki_lv
13. jún 2021

@handmadebracelet aké sú tie už po týždni viditeľné výsledky? A aká je cena 1 fľaše?

handmadebracelet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
handmadebracelet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merlinja
13. jún 2021

dosť o tých rýchlych výsledkoch pochybujem - vyrastený vlas je vlastne mŕtvy - nič do neho z vnútra nedostaneš - jedine z vonka, nejaká kúra, takže "lepšenie" možno pri korienku - pár mm, podľa rýchlosti rastu, to isté aj o nechtoch. Pleť môže byť, aj keď po týždni - ťažko uveriteľné. Na kĺby vraj lepšie funguje nejaký iný typ, II. tuším, nie rybací, nechce sa mi to hľadať, ale teda fakt neviem ....

handmadebracelet
14. jún 2021

@merlinja keď neverite, vyskušajte.. recenzie najdete všade po internete..pozrite si napr. Aj na fb v skupine Duolife pomaha SK+CZ recenzie

handmadebracelet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miruska2241
21. júl 2021

Ja používam tento multikolagen ktorý je nový na trhu.. Obsahuje viac druhov kolagénu... V jednej dávke je 14 000 mg 😊 perfektne sa rozpúšťa..

simonettka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonettka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iniska
6. okt 2021

@miruska2241 prosim ako nájdem tento kolagén

monci20
6. okt 2021

📌

anja27
6. okt 2021

Ako mozete verit tymto hlupostiam ja nechapem. Ona predava kolagen na vlasy a nechty a potom zacne predavat umele vlasy..sama ich aj nosi 😀 a nechty taktiez. Naivita neskutocna. Ale ako sa hovori asi to aj sedi ze na hluposti sa najlepsie zaraba..

tinqua
6. okt 2021

Ja používam Zen kolagén, už som toho poskusala dosť a toto je prvý, ktorý dokážem bez problémov vypiť, lebo veľa je takých že ma z nich naťahuje...a účinok? Prestalo má bolieť koleno pri záťaži a o to mi aj šlo, takže spokojnosť. Tie beauty veci by som brala s rezervou, platí aj tu, že keby vrásky vyrieši zázračná krabička za 40e tak plastický chirurg nemá na chleba...ešte tie nechty povedzme...o niečo dlhšie vydržia