Rádiofrekvenčná ablácia varixov a Union

jeje22
14. jún 2023

Ahojte, prosim Vas ma niekto skusenost s touto metodou odstranenia krcovych zil v Kosiciach alebo Michalovciach? zaujima ma hlavne ci Vam bola operacia preplatena poistovnou Union pripadne aku sumu ste si museli hradit same? dakujeem.

jenn82
14. jún 2023

Ja sok to absolvovala dvakrát, je to super, odporúčam. Mám všeobecnú, musela som si časť hradiť, nemám vedomosť, aby to niektorá z poistovni preplácala celé.

jenn82
14. jún 2023

Ešte miesto, raz som to absolvovala na Toryskej a raz v EMI

jeje22
autor
14. jún 2023

@jenn82 dakujem krasne, tu druhu myslite v IMEI? mozte mi prosim napisat hoci aj sukromne do spravy skusenosti s jednou aj druhou klinikou a kolko ste si doplacali za obe nohy. vdaka 😉

jenn82
14. jún 2023

Áno, IMEA😊 na Toryskej som bola iba s jednou nohou ešte pred možno 12rokmi, vtedy to ešte len začínali robiť, hradila som celý zákrok asi okolo 500e. Druhýkrát som bola pred rokom v IMEi, tiež jedna noha, doplácala som tuším okolo 220e, nepamätám si už presne. Myslím, že tento zákrok vyjde rovnako v obidvoch zariadeniach, ale napr. sklerotizaciu som na Toryskej neuhradzala. Treba pozrieť cenníky.

maximko25
10. sep 2023

@jeje22 ahoj 🙂 prosim ta chcem sa spytat ci si aj zistila nejake blizsie info ohľadne doplatku v unione. uprimne som v inej poistovni ale premyslam ze sa prepoistim presne kvoli tomuto benefitu.