Rady ako sa zbaviť strií

bianka432
12. okt 2019

Zdravím baby. Mierne som pribrala a začali sa mi robiť strie na bokoch bruška a aj na rukách. Viem čo sú strie, prečo vznikajú a viem že nie je možné ich ÚPLNE odstrániť. Chcela by som od vás teda nejaké tipy a rady, ako ich aspoň trošku zlepšiť. Najlepšie z vašich skúseností, ďakujem! 😁

bibina666
12. okt 2019

Mne na zmiernenie pomohlo pokozku kremovat a troska akoby masirovat. Ked sa mi porobili v puberte na bokoch. Niekto si chvali laser ale nemam skusenost, no pripadne sa skuste informovat. Alebo ten bioil, no ten vtedy ked aa to mne stalo nebol este. Ja myslim ale ze to pravidelne kremovanie pomoze aj tym ze ta koza sa prekrvi tou masazou

tosomja
12. okt 2019

Elasti-Q krem. Natierat 2x denne.

anka712
12. okt 2019

@bianka432 buď skúsiť BiOil, ja som mala silne strie a trošku pomohol, no mne zaručene najviac pomáha pohyb. Nehybem sa skoro vôbec, skôr chodím všade autom a ani necvičim ale milujem korčuľovanie čiže po korčuliach mi skoro úplne zmizli. Keď vystriem nohu už ich nemám a keď skrčim tak sú vidieť ale nie sú take tmavé ako som ich mala.

adelakom12
16. okt 2019

@bianka432 podla mna mne pomohol olivovy olej, z lekarne a casto som to natierala, alebo este excipial od koznej pomohol dost