Pomohol vám na vzniknuté strie Bi-Oil?

janinna11
5. aug 2013

Kocky, mamicky, aj nemamicky, tie, co trapia strie, ci uz na brusku, bokoch, prsiach, pomohol vám Bi-Oil? Teraz ho casto propaguju v reklame, ci v mediach alebo casopisoch, je to opat len tah, alebo stoji za to vyskusat ho? Mne osobne vyhovuje rada na celulitidu a strie od Vichy, ale rada vyskusam aj nieco nove, ak je to ucinne, je mi jasne, ze strie nezmiznu, to nejde, ale ci sa aspon trosku upravil ich vzhlad 🙂 Viem, ze vela zien to trapi, tak piste, mozno poradite viacerym 🙂

snopkulka
5. aug 2013

Ahoj, ja používam Bio-oil aj teraz počas tehotenstva a klop klop žiadna nová stria 🙂 a čo sa týka tvojej otázky konkrétne, myslím, že pomáha... od puberty mám strií na rozdávanie a vyzerali dosť nepekne - odkedy som začala používať bio-oil (pred cca 3-mi rokmi počas prvého tehu), sa mi ich vzhľad zlepšil - v rámci možností, nie je to žiaden zázrak, ale výsledky vidím 😵

kandrea
5. aug 2013

....užívam tiež bio oil ale viac menej na to aby som zabránila vzniku nových strií už tie čo máš určite nezmiznú...a ani neverím že sa to zlepší....po čase aj bez užívania olejčekov každá jedna stria je svetlajšia a nie je ju tak vidno...takže si nemyslím že je to zásluhou bio-oilu...ja mám strie ešte od školy a samé sa postupne "upravili" nič som nepoužívala.....ja som teraz tehotná tak uvidím či ten bio oil zabráni vzniku nových...zatiaľ nič nové nepribudlo...

lusia222
5. aug 2013

na vzniknute strie okrem operacneho zakroku nepomoze uz nic,ziadne kozmeticke pripravky.

lianapetra
21. feb 2014

Mne sa v prvom tehotenstve urobili strie po bruchu a bokoch. Pouzivala som obyčajne telove mlieka. V zime keď je pokožka bledšia tak ich vidno ale človek je naobliekany tak to neriesim. A v lete keď je pokožka hneda tak mi ich nevidno. Strie mi samé od seba zbledli. A teraz pri druhom trhu používal eucerin okej na strie a zatiaľ žiadna nová stria. Ale chystam sa aj ja na ten bi oil.

saxxxana
21. feb 2014

Ja mam aj Eucerin olej proti striam - velmi pekne voni
Bi-oil- nemam pocit ze by bol daky zazracnejsi ako eucerin (hlavne ze je ho strasne malicko....)
najviac sa mi paci olej Elasti-Q voni tak sladucko
vsetky tieto oleje su proti aj na vzniknute strie ale zazraky asi nespravia. Citim ze mam po nich vlacnejsiu kozu, neni taka napata, ale strie sa tvoria dalej. Boh vie kolko by som sa musela natierat na to aby sa stratili vsetky .
Asi nie su zazracne ale pre mna urcite prijemnejsie ako kremy (napr. Babylove z DM 😖 )

marthuska
21. feb 2014

Baby, vzniknute strie mate navzdy. Za bi-oil a podobne cary by som v zivote nedala 10 eur. Je to dalsi kozmeticky odrb. Ale pozor, na tehotnych zenach, ktore su ovela citlivejsie ako netehulky🙂) cize su ochotnejsie kupit hocico, co nie tak uuuzasne🙂
Prajem vsetkych zenam, aby v zivote nemali strie. Natierat sa treba, preventivne, ale to nezabrani pripadnym sriam a vzniknute ostanu.

lenkadlo
21. feb 2014

Ja nenam na bruchu po dvoch detoch nic 🙂 Mastila som Elasti-Q na striedacku s Mamastrie asi 4x denne. Bio oil som si kupila na pigmentove skvrny a citlivu plet a po 3 mesiacoch uzivania ho mozem len odporucat. 🙂

lenka138
28. feb 2014

ked som si pozrela zloženie, tak mi príde zbytočne prechemizovaný. Na jazvy a strie by mal pomôcť šípkový olej, ktorý som si kúpila len asi pred 2 týždňami, takže zatiaľ neviem povedať nejaké závery, ale je veľmi príjemný a je to suchý olej, takže človek nie je zbytočne premastený

milota164
25. apr 2014

ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu a bola som spokojna, prijemne vonia, dobre sa vstrebava nezostava po nom mastna pokozka .Najlepsie pouzivat ho hned od zaciatku aby nevznikli.

anega79
25. apr 2014

ja som ho pouzivala cele tehotenstvo, a strie som na bruchu nemala vobec

slniecko77
25. apr 2014

Neviem ci pomozem, mne sa strie nevytvorili pocas tehu a z puberty ich mam asi tri. Ale na co mi velmi tento olej pomohol bola moja vyrazna keloidna jazna po vybrati znamienka.
Natierala som sa nim preventivne pocas tehotenstva 🙂

mariapotka
6. máj 2014

Ja som v tehotenstve proti striám používala elasti-q krém a strie sa mi nevyhodili, ale s bi-oil nemám žiadne skúsenosti

modrofuzik11
8. máj 2014

tiez neviem, este som neskusila. momentalne pouzivam bepanthen proti striam. je fajn. pekne vonia. a tie strie, ktore mam z predoslych tehotenstiev, tak vidno vdaka nemu menej.

vercsiikee
21. jún 2014

bio.oil len odporucam,je skvely,pouzivam ho,a vyrazne ich zneviditelni. mozem len odporucit🙂

barbora_789
24. jún 2014
Používateľ barbora_789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barbora_789.

ja som používala ráno elasti-q a večer tento bi-oil, nevedela som sa rozhodnúť tak som to striedala radšej :P a strie sa mi nevyhodili tak to asi bolo k niečomu dobré 🙂

michalecka
16. júl 2014

Ahojte, no ja som si ho dnes kupila 1.krat ale som velmi zvedava ze ci mi pomoze, rychlo som schudla a strii mam az dost.

jaja1409
19. júl 2014

Ahojte,od 14 rokov ma trápi akné a to už mám čoskoro 30... Na tvári mám škaredé jazvy ktoré sú stále červené a zapálené... Myslíte že by mi tento bi-oil pomohol?? Som už zúfalá,nič mi nepomáha :(

llluuudkkaaa25
21. júl 2014

Ahojte.chcela som sa opytat cci mi niekto nevie poradit ...na zadku mam stije..mam ich tam dost,su sice biele ale je ich fakt vidiet..rozmyslam preeto si kupit ten bi-oil...prosim o radu...dakujem

martinka555
21. júl 2014

Ahojte ženy.Volám sa Martina a mám 12 rokov,budem mať v októbri 13.Ja mam tiež strie a myslim si že by ten bi-oil mohol pomôcť.Môj ocko je lekar tak sa ho môžem spytať,či by to pomohlo. 🙂 😉

1mata
28. júl 2014

mam po porode strie okrem ruk vsade 😀 (usmev cez slzy). jedna pani mi tu na MK poradila Bi-oil, ze sa jej strie zneviditelnili, niektore vyparili uplne, uzivam ho tyzden, moc tomu neverim, urcite sa nevyparia uplne, preco by inak zeny platili tazke peniaze za chirurgie... to je jedno, kazdopadne sa nim mazem tyzden, a uz tam mam len trosku, asi na 3 dni :( takze ked si to tak vezmem mam flasku ani nie na 2 tyzdne a stoji 10e, musim povedat ze aspom trosicku sa viditelnost strii znizila, ale nic moc, este obetujem tych 10e na dalsiu flasticku a uvidim, budem informovat 🙂

stanislavao
28. júl 2014

striam sa treba snazit predchadzat. bohuzial strie, ktore uz mate, tak nijako nezmiznu. a mozu reklamovat cokolvek. zazraky ziadna kozmetika, vitaminy, a pod nerobia. je mozne, ze sa pokozka stane elastickejsou a tym nebudu take viditelne, ale urcite nezmiznu.

lady511
4. aug 2014

Ahoj,,ja mam strie ,,skoro všade,,podarilo sa mi pomocou opalovania,,ich vyblednut,,ale ako mi rástlo brušlo,,ked som bola tehotná nič nezaberalo aj ked somsa natierala všetkým,,skus toto..nieje to lacné..ale je to super,,krásne ich stiahne
http://www.naturlekaren.sk/zbozi/kozmetika/telo...

kacenas26
4. aug 2014

Ahojte,strije sa mi robili na zadku uz pocas puberty tak som mala obavy pocas tehu o brusko ale musim.povedat asi o piateho mesiaca som pouzivala elasti-Q exclusiv pisali ze je uz aj na vzniknute strie ale tak to netvrdim ale nove mi nevsnikli a to som pribrala 25kg a nenatierala som sa ani pravidelne ale.da sa povedat ze m....ozno kazde 2 dni ale tak vyskusam aj bi-oil

graziela
9. aug 2014

Ja mam zasa dobru skusenost so sipkovym olejom, o.i. vyhladzuje aj vrasky;)

lenkadenisa
11. aug 2014

podľa mňa je vecou genetiky, či máte strie alebo nie. niektoré baby sa mastia o 106 a majú ich, ja napr. vôbec nič a to sa mastím len tak občas tým olejom z DM babylove mama, keď si spomeniem. ale ani moja mama, ani babka, strie nemali.

dana_l
13. aug 2014

robili skusku - zeny s roznymi stupnami stria pouzivali rozne kremy odporucane na strie. po mesacnom pouzivani vysledky - strie ostalo len tie "lahsie" formy sa zlepsili - boli menej viditelne. takze, kludne vyhodte peniaze ale ak nemate geneticke predpoklady byt bez stria, tak ho budete mat.
ja som nepouzivala ziaden krem a strie nemam - a to som cakala dvojicky

evittam
13. aug 2014

Tak každá sme iná, za to že niektoré nemajú strie vôbec, neznamená že ďalších desať ich nebude mať. Určite odporúčam výrobky z konope 😉

nutrimas
26. aug 2014

Velmi dolezite je v ramci prevencie vzniku strii pravidelne premastovanie pokozky, aby nestracala svoju elasticitu a aby nedoslo k mikrotrhlinkam - striam. Velmi oblubeny u nastavajucich mamiciek ako aj po porode je spec. vyvinut masazny olej na strie z radu kozmetiky Nobilis Tilia, odporucame ho na zaklade vlastnych skusenosti ako aj skusenosti mamiciek. Najdete ho na nasej stranke v sekcii "masazne oleje".

lauricka
26. aug 2014

myslim si, ze je to o tom, co zdedis, niekto ma smolu a ma strie aj keby si tam co daval

bejushka90
31. aug 2014

Ja som počas tehotenstva používala bio oil na brusko, zadok aj prsia a strie sa mi nenarobili, ale teraz v poslednom case mi ich par pribudlo a rozmyslam, ze ho zacnem pouzivat znova. Ale objednavam cez ebay vyjde to lacnejšie.