Rakovina pečene liečba

yolo8888
20. jún 2018

Máte skúsenosti s liečbou? Čo pomáha, čo naopak nie? Viete o nejakých najnovších vedeckých poznatkoch? Poznáte niekoho kto sa vyliečil? Uvítame akékoľvek skúsenosti, rady a tipy. Ďakujem

keira
20. jún 2018

ake priznaky?

pribinak
20. jún 2018

ak chcete konzultovat tak skuste ligu proti rakovine, je tam aj internetova poradna.

cacianka
20. jún 2018

odborníci v NOú vedia viac ako MK

biba12
20. jún 2018

Na rakovinu pečene nezaberie nič. Je to vopred prehratý boj. AK nádor je ohraničený a dá sa vybrať, a za predpokladu, že sa to nevráti.... možno. Inak je to koniec. Videla som taký prípad, vybrali mu to a aj tak sa to vrátilo späť. Šlo to rýchlo za 7 m po zistení bol koniec. Veľmi zle liečiteľné a šanca mizivá.

flientica
20. jún 2018

Nechcem ti brat iluzie, no tato rakovina patri medzi tie, ktore je asi nemozno vyliecit

barboritta
20. jún 2018

Moja teta ju mala.od diagnostiky po koniec preslo asi mesiac.je mi to luto

gertrudka222
20. jún 2018

Je to hrozné ale tiež sme mali v rodine človeka, ktorému diagnostikovali rakovinu pečene a tá patrí medzi tie najhoršie, tiež to už potom išlo veľmi rýchlo :(

yolo8888
autor
20. jún 2018

@barboritta
@gertrudka222
V ktorom roku boli tieto pripady? skúšali protonovu liečbu prip. liecbu s radioaktivnymi gulockami, ktore sa vstrekuju do pecene? predsa len medicina ide milovymi krokmi dopredu, hladam niekoho kto sa liecil teraz :(

barboritta
20. jún 2018

@yolo8888 nie,neskusali.my sme ani nevedeli ze nieco take je.vies ked ta postavia pred hotovu vec...ale zas teta to mala uz velmi zle stadium,zahajenie liecby uz by asi nestihla...dva roky bolo tomu,mala 69 rokov

catherinah
20. jún 2018

Skus kontaktovať protonove centrum aj s vysledkami vysetreni a oni Ti povedia, ci tam je sanca.

ktore
20. jún 2018

Prepáč,ale nenapíšem dobrú správu.moja svokra ozltla tak to zistili.bilirubin Max zvýšený.klesol a zase sa zvýšil.potom uz mala záchvaty podobné ako epileptické.v skratke.v auguste išla do nemocnice a v v polovici októbra zomrela.

denisaaairdacova
26. feb 2024

Dobrý prosím vás ako začali príznaky?