Ranka na krčku maternice. Máte skúsenosť?

jarak
24. feb 2009

Včera mi môj gyn. povedal, že mám ranku na krčku. Povedal, že to nie je nič čoho by som sa mala obávať, ale predsa mám 32 o rok by sme chceli druhé bábo.Povedal, že to nerobí komplik. v tehotenstve. Pri malej to bolo úplne bezproblémové, žiadne výtoky ani nič.Od pôrodu (3roky)sa mi niečo stále s prepáčením se...ie.

gutajasna
7. máj 2014

Mam problem.Som tehotna v piatom tyždni,chcem ist na interupciu.Bola som na gynde a zistili mi zapal a ranku na maternici,takže na zakrok možem ist až,ked sa preliečim,ale mam strach,aby už nebolo neskoro,dieta si nechat nemožem,lebo už mam 4 a mam 43 rokov.Najmenšie ma 3 roky.Okrem toho beriem antidepresiva,nie som na tom psychicky velmi dobre.Mohli by ste mi prosim vas poradit ako sa v takych pripadoch postupuje? ☹ ☹

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
augustovkaa
7. máj 2014

@gutajasna Dobrý deň, tak choďte na anonymný pôrod. Dieťaťa sa po pôrode okamžite vzdate. Ani ho neuvidite. Je to legálne. Cítim, že potratu sa bojíte, aby sa vám po ňom nezhorsili psychické problémy. A používajte antikoncepciu.

gutajasna
4. jún 2014

Už to mam za sebou a nebolo to až take strašne,vlastne ani ako keby som nebola,nič som necitila a ani ma nič nebolelo,radšej tak ako žit s tym pocitom,že niekde je moje dieta a ja ho nemožem vidiet a ani vychovavat,to by bolo pre mna ovela horšie ako toto.Mam 4 zdrave,krasne deti,3 synov dospelich a 3 ročnu dcerku,ktore milujem.Dakujem za vypočutie.

zuzanat
2. dec 2014

Ahojte, neviem, či si to tu ešte niekto prečíta, ale potrebujem radu...
20.11. som podstúpila vypálenie krčka maternice, odvtedy mam stále vodnatý výtok. Od minulého utorka už aj krvavý výtok. ktorý je dosť intenzívny... Začali ma však pobolievať aj vaječníky a kríže, môže to s tým súvisieť? Ako dlho ste v priemere mali výtok? budúci týždeň by som mala dostať Ms, tak dúfam, že potom už nebudem mať ani výtok... ☹
ďakujem

katkabg
6. aug 2016

Baby vcera som sa hrozne natahovala s bednickami,a basen som tahala,potom premiestnovala gauc a vecera zacal tmavy vytok,nie moc ale trochu,ked som sa sprchovala,tak som skusila dnu teda krcok som chcela pozriet ci z neho krvacam a zacinila som na nom akoby malinky vycnelok ci co :((( dos ma to vyplasilo,raz davnejsie som mala taketo krvacanie mimo cyklu a doktor povedala ze to mam v krcku no ze ten vizera ok,ot vtedy nic a teraz toto,moze to byt niaka ranka?Pri styku nemam krvacanie,len som mala nedavno hroznu mykozu ktora sa mi srale vracala az sok ju kobecne zlykvidovala.Dost ma to vydesilo :(((( spinenie nemam silne fakt len minimum.Doktor sa mi vravi az zhruba o tyzden z dovolenky.