Ranka pri pošve

0katka0
13. jún 2014

Ahojte baby, mam taky intimnejsi problem, snad mi budete vediet niektora poradit 😅
S priatelom sme mali sex (robil mi to prstami 😀 ) a potom som zacala dost krvacat, nebola to krv priamo z posvy.... nasli sme na pysku taku ranku dlhu asi 1cm a odtial mi to krvacali, asi ma nejak poskrabol... nekrvacalo mi to dlho, len ma to teraz hlavne pri sprchovani velmi boli, stipe a su to 4 dni odvtedy a nevidim ze by sa mi to nejak hojilo... nikdy sa mi este nic take nestalo.. nemate niektora skusenost? Co by som si na to mala dat?
Dakujem za kazdu odpoved 🙂

mawka
13. jún 2014

@0katka0 jaj moja, rychlo si to osetri, dezinfikuj, liec, nech sa ti nedostane do toho infekcia. ja som raz tiez bola skrabnuta a nakoniec z toho bola infekcia ako hrom. a tiez som ani netusila, ze som skrabnuta bola - v zapale boja si clovek casto nevsimne 😀
ked je to zvonka, mozes na to dat framykoin mast, pripadne repikove obklady, preventivne canesten, kvoli infekcii, mykoze. vetrat a vetrat, nech nedas sancu bakteriam. no a na dezinfekciu skus betadinovy obklad. rozried si to, dostanes v lekarni. peroxid neodporucam 😀 😀

0katka0
autor
13. jún 2014

@mawka fuuu a ja ze to nebude nic vazne a rychlo sa to zahojiii :( ... tak to si pojdem hned nieco z toho kupit, dakujem ti

mawka
13. jún 2014

@0katka0 vies, v posve a na posve je vzdy zvysene riziko infekcie, ono to tam nedycha tak ako keby si mala co ja viem ranku na ruke. plus je to blizko konecnika, takze zivvna poda pre bakterie. neni to sranda vazne. a ja som svojmu nakazala, ze pred sexom musi mat vzdy vzdy urobenu manikuru. ostrihane a opilnikovane nechty. vazne. ono sa to nezda, ale take nechty to je des a hruza, ako vedia poskrabat 😉

0katka0
autor
13. jún 2014

@mawka no sak jasne to je pravda... a moj tiez mavam vzdy, doteraz nechapeme ako sa to mohlo stat

mawka
13. jún 2014

@0katka0 no besnili ste no 😀 klasika, jar, leto, clovek je utrhnuty z retaze 😀

luciannka83
13. jún 2014

nestresuje, často umývať pod tečúcou vodou, najlepšie po každom cikaní, do týždňa sa ti to zahojí, hlavne na to nič nedávaj,... určite to nieje horšie ako nástrih po pôrode.

mawka
13. jún 2014

@luciannka83 nesuhlasim s tebou. taku malu ranku som si zazila, pisala som vyssie a nie som jedina, ako mi moj gyn. povedal. mala som skaredu infekciu a to hygienu dodrziavam. ano, nie je to nastrih, ale je to na mieste, kde sa dobre dari bakteriam. ja by som to rozhodne nebagatelizovala.

latvia
13. jún 2014

@0katka0 ja okrem horeuvedenych hygienickych veci odporucam na rychle hojenie takychto raniek toto
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/ial...

0katka0
autor
13. jún 2014

@latvia dakujem 🙂