Rast osmičky

zuzka098765
5. júl 2023

Dobrý deň, veselosť ste mi prosim poradiť ? Rastie mi zub múdrosti, včera som vila pri zubarke, dala mi na ti nejaké vecičky. Ni do ráno sa mi Vyskytol na líci z vnútornej strany fľak, no neviem ci to je len afta,alebo ide o niečo horšie, ďakujem veľmi pekne

msnesquik
5. júl 2023

@zuzka098765 ou, tam su afty, ale hento biele to neviem...to je ako nejaky hnis...ta osmicka rastie uplne na hovno, pojde von?

dejka77
5. júl 2023

A nezahryzla si si do dasna? Mne sa nieco podobne urobilo po trhani osmicky. Potom som si spomenula, ze to je miesto, kde sa mi casto stava, ze si nechtiac zahryznem do dasna. Zmizlo to same.

nataly420
5. júl 2023

Nečakaj objednaj sa a nech ide zub von

zuzka098765
autor
6. júl 2023

@dejka77 je nožné, že rám ako je ten zub ostrý, aby sa prerezal, ním som si kusla a spravili sa mi toto

zuzka098765
autor
7. júl 2023

@msnesquik veľmi sa bojím toho trhania, teda celkovo aj zubárov sa bojím ale vidím ti ako jedinú možnosť. Ten zub musí ísť von

sickynickyobsadene
7. júl 2023

@zuzka098765 preplakuj napr.corsodyl

msnesquik
7. júl 2023

@zuzka098765 aj ja som sa bala, nikdy mi zub netrhali, ale bolo to uplne ok, dali mi injekciu na umrtvenie, necitila som vobec nic, za par minut bolo po vsetkom, ja som teda dostala atb uz dopredu, lebo som po liecbe rakoviny, tak aby som nedostala nejaky tazky zapal...nebolelo ma to ani potom, uzivala som lieky proti bolesti, ale aj to asi len tri tbl som si dala, chod do toho, uvidis, aka budes stastna potom, ze mas pokoj a ze si to zvladla ✊ drzim palce