Retinol a retinoidy -

nini1010
26. nov 2020

Ahojte,rada by som sa opytala s ktorym retinoidom ste naozaj spokojne a vidite vysledky.Mate niektora skusenost aj s retinoidom predpisanym od koznej v tej najucinnejsej podobe?Dakujem za pozdielanie skusenosti.

anita6666
26. nov 2020

U nás sa nedá dostať k cistemu retinolu ani na predpis...to, čo ti dermatológ vie predpísať retinoloveho charakteru obsahuje vždy aj kombináciu s niečím iným napr. Antibioticku zložku a to ti je nanič,pokiaľ riešiš vrásky. Cize jedine Retin A zo zahraničia. Dobre výsledky ma medik 8....ja som poskusala uz milión produktov,ale na zadok som nepadla ani z jedného.

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nini1010
autor
26. nov 2020

@anita6666 A ten Retin A kupis zo zahranicia aj bez predpisu?Mas nejake skusenosti?Pocula som o tom od jednej blogerky ktora si he nevedela vynachvalit.Ze s nim treba vediet fakt zaobchadzat lebo je brutal silny ale ze super vec.

anita6666
27. nov 2020

@nini1010 retin A nie je sranda a patrí do rúk uvedomelym, disciplinovaným ľuďom, ktorí majú adekvátnu vedomosť o danej problematike. Jednak je to beh na dlhé trate a málokto je taký disciplinovaný, aby to roky udržal a na druhej strane,ak nie je možnosť sa k nemu dostať na pravidelnej niekoľkoročnej báze,nemá to zmysel žiadny. Odporúčam ti skôr bežné formulácie dostupné bezne na trhu od ordinary, medik 8, merumaya,Alpha h.... zázrak ti neurobí ani jeden,ale vylepšiť stav kože určite áno.

veryhappy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elnis66
19. dec 2023

ak by niekto zháňal, mám teraz tretinoin krém v koncentrácii 0,5, malé balenie na vyskúšanie 10g/10 eur, veľké balenie 30g/18 eur

saiffffa
26. dec 2023

@elnis66 mam zaujem

neplecham28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damiana2222
4. apr 2024

Mám záujem o kúpu tretinoinu..ak má niektorá žienka na predaj prosím napíšte mi.

ibatanecnica
4. apr 2024

ja nakupujem z natureal od The Ordinary. Som celkom spokojná. Na silný by som si netrúfla. Potom skôr odporúčam zákroky u kožnej. S kyselinami. Tiež pomôžu. Radšej odborníka ako si dokatovať tvár

tinnky
5. apr 2024

@ibatanecnica s tretinoinom si.nedokatujete tvar, len treba vedieť ako používať. Ja.pouzivam už rok, nemám ani jednu vrásky a krásne sa mi upravila tvar.krajsiu som nemala,ani keď som mala 20.

ibatanecnica
5. apr 2024

@tinnky a odkiaľ ho objednávaš? môžeš poslať link?

snowflakenel
5. apr 2024

@tinnky a kolko mas rokov? Voes dat foto pred a po? Nemyslim celu tvar, staci napriklad oblast....ocne okolie, .....

tinnky
7. apr 2024

@ibatanecnica u nás sa nedá dostať, tak objednávam z marketplace na fb alebo v skupinkách na fb,kde sa zaoberajú retinodmi

ibatanecnica
8. apr 2024

@tinnky ďakujem,