Rhinoplastika v Banskej Bystrici u MUDr. Mariána Kováča

siska2027
10. sep 2015

Ahojte zienky,
som objednana na operaciu u Mudr. Kovaca v BB a mam obavy ohladom operacie. Nejde len o esteticku operaciu, ale aj zdravotnu, zle sa mi dycha a moj nos ani nevyzera 2x dobre. A chcem sa uistit, ze som si vybrala dobre, kedze to nie je sranda zasah na tvari. Boli ste niektora u neho na operacii? Boli ste spokojne? Velmi mi tym pomozete. Mna caka sekanie vnutra brusenie hrbolceka lamanie nosa uprava spicky a uprava spodnej casti nosu krasne mi to vysvetlil len sa bojim 🙂 dakujem za kazdy koment.

ludmilaka
10. sep 2015

@siska2027 Ahoj, máme sesternicu ORL, ktorá má vlastnú ambulanciu v LC ale pozná lekárov. Manžel mal podobný zákrok a tohto lekára nám odporučila. Ja mám zlé skúsenosti s našou nemocnicou ale z iných oddelení, preto som manželovi BB zatrhla a išiel do RK. Každopádne, vybrala si dobre, je to uznávaný odborník. Všetko dobre dopadne. MM bol cca 3 dni trošku mimo, je to trochu nepríjemné, lebo ti do mosa dajú potom taký gel, ktorý sa postupne rozpúšťa. Ćiže sa zle je, dýcha a spať musel posediačky sby sa mu to nezlialo do očí. Trochu aj vypľúval krv ale prežil a to je chlap. My ženy sme silnejšie. Po mesiaci už ani nevedel, že niekde bol. Držìm palce.

monickapd
10. sep 2015

@siska2027 chces pravdu, alebo milosrdnu loz? 🙂

siska2027
autor
11. sep 2015

@ludmilaka dakujem za koment 🙂 trosku si ma upokojila
@monickapd mas s nim vlastnu skusenost? dakujem

monickapd
11. sep 2015

@siska2027 konkretne s tym doktorom nie, s vykonom ano..

ludmilaka
11. sep 2015

@monickapd Prosím ťa, ani ženám čo idú rodiť by sme nemali hovoriť všetko...

monickapd
11. sep 2015

@ludmilaka ale nebud z cukru.. 😉

siska2027
autor
11. sep 2015

@ludmilaka
@monickapd
ja viem co ma caka dievcata 😉 len som chcela vediet skusenosti inych s tymto panom doktorom a ci su spokojne s vysledkom, clovek toho nacita na nete, aj dobre aj zle a potom sa prirodzene boji ako to cele dopadne 🙂

monickapd
11. sep 2015

@siska2027 netreba sa báť, ja som ta nešla strašiť..len popisat situaciu.
Pekny deň 🙂

jessie321
11. sep 2015

Ahoj, operoval mi syna pred osmimi rokmi, sme max. spokojní, tiez nam ho poradili a je velky odbornik 🙂

siska2027
autor
12. sep 2015

@jessie321 dakujem za komentar, ak sa mozem opytat bol na celkovej plastike? ci len vnutro nosa-septoplastika,

jessie321
14. sep 2015

Dobry den,boli sme na septoplastike

blablar
23. nov 2015

Dobry den chcela by som obnovit tuto temu, ako dopadla operacia u Dr.Kovaca? Ma este niekto skusenosti?

siska2027
autor
1. dec 2015

@blablar uz som po OP a v procese hojenia , ale spokojna zatial som 😉

ludmilaka
4. dec 2015

@siska2027 Skoré uzdravenie ti želám, nech môžeš čoskoro nasávať vianočné vône.

siska2027
autor
4. dec 2015

@ludmilaka dakujem 😀

lendu
11. jan 2016

@siska2027 ahoj, prosím ťa mohla by si napísať ako si spokojná s novým noštekom?

blablar
17. jan 2016

ahojte, aj mna by
@siska2027
zaujimalo, ako hodnotis novy nostek a priebeh hojenia, dakujem!

raketkaa
30. jan 2016

Ahooojte ja prave trpim haha som 4 dni po operacii u doktora Kovaca, robil mi nos aj zvnutra aj zvonka. Zatial vysledok este poriadne nevidim ale tesim sa...ak niekto zvazuje dr.kovaca nech ani nevaha,som velmi rada ze som si vybrala prave jeho a na oddeleni som sa citila dobre sestricky su uplne zlaticka nemam ani monokle a opuchy lebo mi hned po opke prikladali lad

lendu
30. jan 2016

@raketkaa gratulujem a prajem skoré uzdravenie 🙂

pixma321
9. feb 2016

@raketkaa ahojky..zaujima ma ako si spokojna s nosom...s odstupom času..diky

raketkaa
9. feb 2016

@pixma321 ahoj 😊 ked mi dali dole dlahu prve dni boli pre mna strasne tazke pretoze v normalnej nemocnici ta nikto neupozorni nato ze nos je SPUCHNUTY AKO SVINA! Z predu som ho mala rovny vyzerala som naozaj strasne a placom som si teda velmi nepomohla...dnes je od toho tyzden a nos mi odpuchol uz vyzera super a som si vedoma ze sadat bude este dalsie 3 mesiace, kazde rano sa budim a nos vyzera lepsie a lepsie uz to nie je len rovna velka rura ako ked mi to dali dole, moja tvar sa mi vratila naspat a vyzera to bombovo, dychanie je este zlozitejsie, ale napodiv celkom fajn, pri odpuchani odporucam jest tabletky - vobenzin - su drahsie ale ucinne- nos odpucha ovela rychlejsie... Dnes som si spravila makeup a sla som von- nikto si nic nevsimol len vyzeram jemnejsie 😊 ak by si mala este nejake otazky pis odpoviem ti na vsetko a pana doktora Kovaca odporucam a to vidim vysledok uz po 14dnoch od operacie

veronca82
25. feb 2016

@raketkaa ahoj, chcela by som sa opýtať ako dlho si bola hospitalizovaná a koľko dní si mala tie "tampóny" v nose, ja tiež uvažujem nad operáciou, lenže ja sa desím toho dýchania ústami, ďakujem

chorucka
25. feb 2016

Ahojte prosim vas ako dlho sa caka na operaciu a na konzultaciu k dr Kovacovi a ako dlho ste lezali a mali ste celkovu anesteziu ci sa da aj v lokalnej?! Dakujem

siska2027
autor
25. feb 2016

@veronca82 jeden den prides a druhy den rano ta pustia, tampony vyberaju hned na druhy den aby tam nezaschli a nebolelo vyberanie
@chorucka moc dlho nie myslim ze do mesiaca je termin na operaciu a na konzultaciu cca 2-3 tyzdne zalezi ako plne maju terminy

siska2027
autor
25. feb 2016

@chorucka v lokalke robia len male zakroky ak ti treba lamat nos a sekat kosti robia v anesteze takze dostanes naladovku a viac nevies len sa zobudis 😀 paradicka

veronca82
25. feb 2016

@siska2027 ďakujem za odpoveď a chcem sa opýtať či si spokojná s novým noštekom a operoval ťa Mudr.Kováč priamo?

chorucka
25. feb 2016

@siska2027 Dakujem

siska2027
autor
25. feb 2016

@veronca82 spokojna som aj ked ma caka este jedna OP a vyzera to dobre aj ked este sa budu korigovat nedostatky lebo ja som mala dost zlozitu operaciu. 😀 sla by som znovu keby som sa mala rozhodnut a aj k panovi primarovi Kovacovi 😉

veronca82
25. feb 2016

@siska2027 ďakujem krásne za odpovede, už len nazbierať odvahu a objednávam sa 😀

siska2027
autor
25. feb 2016

ak chcete fotky mam 😀