Rhinoplastika v Banskej Bystrici u MUDr. Mariána Kováča

siska2027
10. sep 2015

Ahojte zienky,
som objednana na operaciu u Mudr. Kovaca v BB a mam obavy ohladom operacie. Nejde len o esteticku operaciu, ale aj zdravotnu, zle sa mi dycha a moj nos ani nevyzera 2x dobre. A chcem sa uistit, ze som si vybrala dobre, kedze to nie je sranda zasah na tvari. Boli ste niektora u neho na operacii? Boli ste spokojne? Velmi mi tym pomozete. Mna caka sekanie vnutra brusenie hrbolceka lamanie nosa uprava spicky a uprava spodnej casti nosu krasne mi to vysvetlil len sa bojim 🙂 dakujem za kazdy koment.

veronika88888
20. mar 2021

Ahojteee prosim vas ked vam na druhy den rano vyberú tampóny, mozete uz potom aspon trošičku dýchať aj nosom alebo je nos zapchaty uplne, ako keby na ňom mate stipec?? 🙈Hrozne sa bojim toho dychania po

macko777
21. mar 2021

@siska2027 ja som u neho bola na konzultaciu ale citala som tu vela negativnych komentarov, tak som si to rozmyslela a bola som u dr. sicaka pred tyzdnom a neviem si to vynachvalit! Po dvoch nevydarenych plastickych operaciach, mi zrobil krasny novy nos a konecne mam rovnu prepazku. Ak uz ides na reviznu operaciu treba velmi dobre vybrat doktora! Moja rada iba 😊

13matka17
15. apr 2021

@siska2027 ja som u neho bola skrz to isté. Nedýchala soma nos 7 krát zlomený teda krivýa ako pantofla 😂
Som rok a pol od operacie a uz som bola na reoperacií po roku a este aj na turbinoplastike asi 3 krat..nos nie je stale dokonale rovny a dychat nedycham vobec a dokonca ani necitim 😂 ale stale je to lepsie ako to bolo, takze zatial to neriesim.. len stale chodim na kontroly a hladame sposob co este treba aby som dychala.

luciabranicka
21. apr 2021

@13matka17 ved to máš krásne

luciabranicka
21. apr 2021

@kamory a kde ti dokafrali nos?

luciabranicka
21. apr 2021

@13matka17 akoto, ze nedýchas? Robil ti prepazku a nepomohlo?

luciabranicka
21. apr 2021

Prosím vás, ma niekto plastiku nosa od Dr. Dolezala BA?

kdulackova
6. máj 2021

@monicka12332 ahoj, mohla by si mi prosím poslať fotky pred a po? Tiež uvažujem nad op

luciabranicka
6. máj 2021

@miriam1993 Ahoj, ty si bola u Kovača v BB z BA si isla? Dalo sa to nejak skombinovat s operaciou a kontrolami? Ja som bola u Dolezala v BA na konzultacii, ale vobec neviem, ako robi nosy.

luciabranicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikki31
3. sep 2021

@miriam1993 Ahoj🙂 chystám sa na operáciu ku Kovacovi vedela by si mi prosím ťa poslať nejaké fotky nošteka pred a po?

luciabranicka
8. dec 2021

@petravanc ahoj, kde si bola nakoniec na op?

luciabranicka
8. dec 2021

@macko777 ahoj, vedela by si mi poslať fotku pred a po? Kde si bola, v Mikuláši?

miriam1993
15. dec 2021

@luciabranicka ano z BA na kontroly som sa vykašlala 😂

dasa1996
23. jan 2023

@jankaa291 ahoj, vedela by si prosím poslať foto pred a po ? Tiež zvažujem unho operáciu 🙂

dasa1996
23. jan 2023

@luciferik33 ahoj , vedela by si mi prosím poslať foto pred a po ? 🙂

biankamaria22
9. mar 2023

Zienky prosim vás ktoré ste absolvovali plastiku o kováča 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 poslite mi fotky. Čaká ma to tiež u neho, potrebujem vidieť jeho prácu 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

mafaldahopkirkova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz