Rhinoplastika v Ružomberku

e9
4. aug 2016

Poprosím o radu niekoho,kto absolvoval rhinoplastiku v Ružomberku,konkretne u MuDr Sičáka,Jedná sa o otvorenú rhinoplastiku. Obávam sa jazvy po operácii. Ďakujem za každú radu.

lucia198811
4. aug 2016

jazva bude ale nie viditelna po case zmizne ....uvidis 🙂 ale aj tak by som uz nesla :D

e9
autor
4. aug 2016

@lucia198811 prečo?

lucia198811
4. aug 2016

neviem blby pocit pred operáciou i po nej....dole na sale ti daju tabletku oblbovacku zacne ta hlava boliet krutit sa potom ti pustia do zil ..a zobudia ta az po operacii a na izbe si a mozes len pit sucho v ustach nos zalepeny same modriny okolo oci .... daju ti taku sadru na nos potom po tyzdni ci dvoch ti ju dole daju pokial ti ju neodtrhnu a ostane ti jazva ....uz mi stacilo...aky mas ty problem vlastne??,

e9
autor
4. aug 2016

velký nos 🙂

laurita285
4. aug 2016

Vôbec by som to nevidela tak tragicky a hrôzostrašne ako Lucia. Je to v pohode hop sa do toho len pán Sičák nie je zrovna príjemný človek, berie to ako ,, kus za kusom " nie moc ako človeka...

e9
autor
4. aug 2016

@laurita285 aj ty si bola na upravu nosa?

laurita285
4. aug 2016

@e9 Ja nie ale moja najlepšia kamarátka hej a celé som to s ňou v podstate prežívala, od výberu lekára, cez konzultácie, samotnú prípravu, operáciu, pooperačnú starostlivosť, všetko.

e9
autor
4. aug 2016

@laurita285 ak to kamoške neprekáža a máš chvilku čas...je spokojná s jeho prácou a čo tá jazva? dík

laurita285
4. aug 2016

@e9 Ona nebola u neho lebo sa správal hrozne. Na konzultáciach sme boli v Banskej Bystrici (mudr.kovač) v Poprade, (Mudr. Potocka ) a v RK u Sičaka, vybrala si tú bystricu, nemá jazvu pretože jej to robil zatvorenym spôsobom.

lucia198811
4. aug 2016

ved kazda operacia je hrozna, aspon pre mna urcite, no kto sa na nu tesi? uz ked je po vsetkom je fajn pocit...len to potom este vydrzat to hojenie.... neviem co ti doktor sicak vravel ze ako ho zmensia... mne celu kozu nosa zdvihli az na celo :D a pod nosom operovali a brusili hrany potom dole od nosnych dierok zasili .....

e9
autor
4. aug 2016

@lucia198811 no moc mi nepovedal 🙂 ale mám predstavu ako to robia,skôr som zvedavá na výsledok. či si spokojná s tvarom nosa a či ti bolo tú jazvu dole vidno.
Mať zrazu pekný menší nos musí byť zvláštne...

lucia198811
4. aug 2016

hej hej spokojna som ..stuplo mi sebevedomie :D sicak je odbornik na taketo veci a aj doktor obtulovic je tiez super 🙂 a uz su tomu tri roky tak uz nic nevidno

e9
autor
4. aug 2016

@lucia198811 moc ďakujem,si ma upokojila 🙂

ciernypes
4. aug 2016

@e9 v Nitre na plastickej chirurgii. je odbornik na nosy.mij kolega z Viedne za nim chodil. aj kolegyna pracovala na tej plastike.je prijemny a specializujr sa na nosy.vola sa Daniel.priezvisko neviem. aleked si das stranku nitrianskej plastiky.tak tam si ho najdes.

e9
autor
4. aug 2016

@ciernypes dík,pozriem to

edit1999
22. mar 2018

@e9 mudr. Sicak je top doktor. Som po operácii a nemám modrinu ani jazvy. Všetko cez vnútro nosa robil. V BA ma chceli rezat. Milý doktor a zlaté ruky má. Milé sestričky aj na operačke.

lenkatanicka
6. apr 2018

@edit1999 vieš mi povedať cenu? Veeeeelmi uvažujem nad plastikou nosa a Ruzomberok mam najblizsie.dakujem

siconator
3. okt 2018

S panom prednostom Sicakom a jeho pani sestrickou som sa stretol na konzultaciu 12. 9.2018. O 2 mesiace ma operuju to je 30.11.2018. Velmi sa tesim - pan doktor je slusny priamy ale zaroven mily. Vysvetlil mi ako mi nos bude operovat. Co ma caka a velmi rad mi odpovedal na moje otazky. Velmi sa tesim ze po uraze bude moj nos opat vyzerat pekne 🙂 viem ze pan doktor ma zlate ruky a uz teraz sa velmi tesim na vysledok. Ak ma ktokolvek nejake otazky klude sa mi ozvite na m.sicko@centrum.sk

simik22
3. okt 2018

@siconator prosím ťa a koľko to stojí? Môžeš ip?

siconator
3. okt 2018

@simik22 Ahoj Simik 🙂 operacia stoji 1 000 Eur co je v porovnani s konkurenciou na Slovensku podla mna ozaj primerana cena. Nasiel som aj nejake kliniky co to robia o 100 mozno 200 eur lacnejsie ale pan Sicak je podla hodnoteni skusenosti asi azda najlepsi odbornik na Slovensku. Ak sa bojis a chces sa este nieco spytat kludne pis rad odpoviem 🙂 ja som mal v tvari zlomene vsetko a nos je KO , ale pan doktor povedal ze bude pekny srsi z neho zdrave sebavedomie a vie co robit - neboji sa vyzvy 🙂 velmi sa tesim 🙂

marcela91
16. nov 2020

@siconator ahoj, prosim nepises, ci si na tej operacii nosa bol a ako to dopadlo. moc ma to zaujima, lebo tiez zvazujem. dakujem... ozaj, ako dlho tamponada a robi sa to otvorene, co zatvorene? dakujem.

claudiapalusak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudiapalusak
23. nov 2020

@siconator zdravím, aj mňa to prosím zaujíma 🙂

siconator
24. nov 2020

@marcela91 Ahoj 🙂 Na operacii. Som bol kludne rad vsetko popisem - sem moc nechodim. Kludne sa mi prosim ozvi na m.sicko@centrum.sk 🙂

siconator
24. nov 2020

@claudiapalusak Ahoj Claudia 🙂 Ako spominam vyssie sem moc nechodim kludne sa mi ozvi na m.sicko@centrum.sk 🙂

luciabranicka
24. okt 2021

@edit1999 ahoj, vedela by si mi poslať fotku pred a po? Sem alebo kľudne aj na mail lucy.branicka@gmail.com
Dakujem
Už som objednaná na OP ku sicakovi, tiež by to mala byť op vnútornou technikou. Iba, kosti chcem vyrovnať a prepazku. Tak ale stresujem.

lubkecha
22. nov 2022

@lenkatanicka ahoj jasom prave po konzultácii v Ružomberku a riešim funkčnú aj estetickú časť 1500€

marcela91
22. nov 2022

ak by niekto po operacii bol ochotny poslat foto, staci len nos zboku pred a po, lebo nenasla som nejak galeriu od pana doktora.

lubkecha
23. nov 2022

@marcela91 keď tak koncom februára by som vedela poslať

xosabie
22. máj 2023

@lubkecha Ahoj vedela by si mi prosím poslať fotku pred a pod zakrokom na email ? Chcem íst ku pánovi doktorovi a chcela by som videť nejakú jeho aktuálnu prácu.