Robí sa teraz sono prsníkov?

gabika0825
8. feb 2021

Pekný večer prajem, prosím žienky neviete mi povedať či teraz robia sono prsníkov? Lebo som objednaná ku koncu mesiaca, objednával ma gyn. Ešte v septembri minulý rok a keďže sa na sono dlho čaká tak najbližší termín mi dali až teraz vo februári. Len by ma zaujímalo či tam mám normálne ísť, keď je takáto situácia, alebo tam nemám chodiť či mi vôbec to sono urobia. Chcela by som vedieť či ste bola teraz niektorá na takomto vyšetrení. Ďakujem 🙂

denden77
8. feb 2021

ja som bola pred 2 tyzdnami na sone v nemocnici, v pohode spravili 😊

gabika0825
autor
8. feb 2021

@denden77 No ja to nemám v nemocnici ale je to v časti kde sú ambulancie - poliklinika. Čiže preto sa pýtam, ďakujem za odpoveď 🙂

denden77
8. feb 2021

@gabika0825 mne dokonca sami volali den pred, ze mam prist presne na cas, aby sa im tam nemotalo vela ludi 😊 za malo 😊

gabika0825
autor
8. feb 2021

@denden77 no neviem či mi budú volať uvidíme.

nika82
8. feb 2021

neviem v ktorom meste si , ale ja som mala termin do tyzdna

v3rca11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika0825
autor
8. feb 2021

@nika82 ja som z BA... no ja som sa objednávala na recepcii a pani mi povedala že prvý volný termín je vo februári...

lucikim
8. feb 2021

Urobia, ked maju personal.

babydesire
8. feb 2021

@gabika0825 ja som bola v januari u nas na poliklinike

babydesire
8. feb 2021

@gabika0825 inak, je to normalna ambulantna starostlivost,a tie funguju normalne s par covid pravidlami (r-o-r hlavne) ...no ja sa vzdy informujem bud na stranke dr ci danej polikliniky alebo volam

gabika0825
autor
9. feb 2021

@babydesire ďakujem, mám to ku koncu mesiaca. Týžden pred zavolám ako to teda je 🙂 ďakujem za rady

simkids
9. feb 2021

@gabika0825 ja som bola pred mesiacom, na poliklinike, celu ambulanciu mali prisposobenu aktualnej situacii

gabika0825
autor
9. feb 2021

@simkids Čo to znamená? Nezobrali vás?

simkids
9. feb 2021

@gabika0825 zobrali, miestnost bola predelena, bola som tam sama a dr ma vysetrovala cez tu gumenu velku rukavicu len z druhej miestnosti, takze sme neboli v kontakte vobec, len cez sklo som ju videla a hovorila, co mam robit