Šampón na seboreu

orchidea89
30. apr 2021

Zdravím, prosím kto trpí seboreu poraďte mi prosím šampón ktorý mi naozaj pomôže. Som z toho už zúfalá :( .
Používala som viacero šampónov no nepomohli...iba jeden mi pomohol ale len na krátko... začali mi z neho vypadávať vlasy.
Hľadala som aj na internete, ale nikto tam nepísal skúsenosti...

Má niekto skúsenosti s týmto??

Ďakujem.

stanulienkat
30. apr 2021

Cutis help seborea. Nemam sice vyskusane,ale pouzivam od nich ine vyrobky.

lorin29
30. apr 2021

@orchidea89 znama odporúčala od Vichy šampón že jej priateľ nepoužíva už ani iný lebo iba ten mu zabera

orchidea89
autor
30. apr 2021

Ďakujem

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika
30. apr 2021

Ja mám seboreu roky (zdedenú po otcovi) mne pomáha a aj ocinovi, šampón z DM na lupiny, stojí cca 1 € a nedám dopustiť a to som kupovala Vichy, Cannanderm.. všetko možné..

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonava
30. apr 2021

Muzovi robi dobre SulfaDerm

orchidea89
autor
30. apr 2021

Super ďakujem za rady určite vyskúšam

lamive
30. apr 2021

Ahoj, môj muž DSD používal, ale efekt to nemalo žiadny, ešte mal naopak pocit, že mu to pokožku viac podráždilo.

ivangeline
30. apr 2021

Ja ani neviem co na tej hlave mam..ale raz za cas si dam tu kortikoidnu vodicku a nemusim riesit nic ine. Vlastne stsci..ak mam cistu hlavu kazdy deba alebo skoro kazdy den. ;)

lavienocka
30. apr 2021

@orchidea89 ducray - kelual DS, ale ak to môžem poradiť na dlhodobé užívanie tak kúp si šampón linola ja sa roky trpím so seboreou a hrozne ma svrbi hlava, ako používam tu linolu tak mi to zázračne pomáha.

zuzi56
1. máj 2021

@orchidea89 základ sú čisté vlasy!!!
Ja používam nizoral keď mám horšie obdobie, inak ten z dm čo tu baby píšu.
Ale vždy po umyti vlasov si ich vyfenujem, nesmú mi ostať mokré na spanie ani do copu ak ich umývam cez deň.

johana7777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivuuus
11. feb 2024

@akika ktory to je v dm???

zuzinabila
26. feb 2024

@akika prosim, ktory to je z dm? mozes aj do spravy, neviem ci to v diskusii nemazu ako reklamu.
dakujem

akika
26. feb 2024

@zuzinabila
@ivuuus neviem pridať, ale Balea Anti schuppen, 300 ml za 1,25€