Sertralin - skúsenosti

zemanova28
8. dec 2023

Ahojte baby máte skúsenosti zo Sertralin?Pozitívne negatívne?Predpísala mi ho psychiatricka kedy začal ucinkovat?

rebrambora
8. dec 2023

Velmi individualne.
U mna extremne potenie, nechut do jedla, prve tri dni zlepsenie stavu, potom zhorsenie a nasadenie dalsich liekov k tomu. Ja som ale dost 'liekoodolna'.
Mala som aj vysoke davky.
Drzim palce nech sa ti stav zlepsi.

zemanova28
autor
8. dec 2023

@rebrambora ja by som sa chcela už cítiť lepšie ale nejak to stále neprichádza hlavná unavená myšlienky vkuse depresia stále.

martin6990
8. dec 2023

@zemanova28 ja som ho mal asi týždeň ale nebolo mi dobre po ňom tak mi to zmenili na Eliceu

mimirka32
8. dec 2023

@zemanova28 sertralin je asi jedno z tych lepsich antidepresiv, vyskusaj. Pre mna bol ale asi slaby, najlepsie mi ucinkuje seroxat

zemanova28
autor
9. dec 2023

@mimirka32
@martin6990 kedy začal ucinkovat?Viem že mám byť trpezlivá ale ja už nevládzem stou depresiou myšlienkami už ďalej

martin6990
9. dec 2023

@zemanova28 ono to môže trvať aj mesiac,mne zabrala ako tak po 3 týždňoch,ale snáď ti dala doktorka niečo ktomu kým ti to zaberie…..Lexaurin,Neurol či?

zemanova28
autor
9. dec 2023

@martin6990 Nedala mi ani lexaurin ani neurol ale Zolpinox ale to je skorej iba také utlmenie asi

martin6990
9. dec 2023

@zemanova28 áno malo by to byt tak že kým zaberú antidepresíva,tak by ti to malo pomôcť,je to také rýchle riešenie,lenže Zolpinox je také na utlmenie….pytal by som si Neurol ten fakt pomôže kým záberu AD

kika1572
1. máj 2024

@zemanova28 dobrý deň,tak ako pomohli tie tabletky?nemala ste prvé dni zhoršenie stavu?mne ich dr predpísala ale vraj mi môže zo začiatku byť horšie dala mi najskôr 4 dní aby som brala štvrťku a potom pár dní polku a až potom celú každé ráno..

zemanova28
autor
1. máj 2024

@kika1572 mne lieky zabrali ale za dlhšiu dobu musím povedať než mi bolo lepšenie. Prví týždeň bol ťažký potenie sa nemala som chuť do jedla.Zlepšenie prišlo až tak za 4 týždne chce to trpezlivosť.

kika1572
2. máj 2024

@zemanova28 ďakujem