Šestnonedelie s výtokom

nika12323
21. mar 2019

Ahoj maminky, chcem sa vás opýtať že ako dlho ste sa čistili po pôrode.. ja som sa čistila cca 4 týždne a piaty týždeň som už mala len slabé výtoky najprv do hneda neskôr do ružova.. myslela som si ze moje “čistenie” už konci a o dva dni na to som začala zas krvácať.. myslela som si že sa dostavila mrcha, lenže som plno kojaca a vraj nemôžem dostať menštruáciu.. aký je váš názor na to ? Stále prebieha čistenie alebo je to naozaj mrcha? Ďakujem za odpovede 🙂

lovasovaandrea61
21. mar 2019

Ahoj prvykrt som sa cistila 4 tyzdne a na druhy den som zacala krvat gynekolog pivedal ze kludne sa mozem cistit dva tyzdne navyse takze som sa cistila 5 tyzdnov.pri malej som sa cistila 4 tyzdbe ano kojaca zena dostane mozno za 6 mesiacov menzes nie je tomu tak.ja som pri oboch dostala po 2 mesiacoch

gabulienka623
21. mar 2019

Kľudne to môže byť menzes. Ja som po prvom pôrode krvácala 4 mesiace!!! Raz slabšie raz silnejšie, ale ozaj 4 mesiace. A keď to skončilo o 2 týždne prišiel menzes. A to som kojila 2 roky. Po druhom pôrode som krvácala tych 4-5 týždňov a zasa 2 týždne nato menzes. A druhé dieťa som kojila tiež vyše 2 roky. No mala som smolu v tomto ..

ukulela
21. mar 2019

@nika12323 podla mna to moze byt uz menzes. ten mozes dostat aj pri plnom dojceni uplne normalne. a normalne mozes aj otehotniet - takze bacha na to 🙂

diewcatqoo
21. mar 2019

@nika12323 ahoj, tazko teraz povedat, co to je, ale kludne to moze byt aj menzes. Ja som to tiez dostala, ked som plne kojila a to som kojila naozaj intenzivne.
Uvidis, ako dlho to krvacanie bude trvat - ci bude mat trvanie +- ako menstruacia a ci teda dojde aj buduci mesiac. Aj ked menzes po porode moze byt uplne iny ako pred porodom, najma pocas prvych mesiacov, kym sa to ustali.
A ako tu uz odznelo, ak neplanujes hned otehotniet, davajte si pozor

kr058
22. mar 2019

@nika12323 po 6 týždňoch máš ísť na kontrolu ku gyn. Choď tam, ona zistí čo to je. Možno po pôrode tam zostalo, čo nemalo a musí sa to dočistiť. Podľa mňa to menzes nebude. Radšej zavolaj lekárke, či to je ok.

whatever1
22. mar 2019

@nika12323 ja som sa cistila 8tyzdnov a hned na to som dostala menzes, tiez kojim. Ak by si ale nahodou zacala privelmi krvacat tak smer dr.