Menzes pred skončením šestonedelia

elisa171
4. sep 2017

Ahojte, chcem sa opytat som 5 a pol tyzdna po cisarskom reze a dnes, resp. uz odvcera som zacala opatovne( po dlhej pauze), krvacat. Po porode som v podstate krvacala asi len tyzden aj to taky hnedy vytok skor, odvtedy dlho dlho nic len taky zltkasty neskor priesvitny vytok no a vcera sa mi opatovne objavil hnedy, dnes uz krvacam ako pri menstruacii..chcem sa opytat ci je mozne aby sa mi menzes dostavil ešte pred ukoncenim sestonedelia, pobolievaju ma aj krize tak neviem..Este doplnim ze nekojím. Mate niektorá takú skusenost?

adalea
4. sep 2017

@elisa171 ja som síce nerodila cisárom a dojčila som, ale tiež som to mala tak isto. Dr. mi to na kontrole po 600nedelí aj potvrdil

verkom
4. sep 2017

Ja som tiež bola po cisárskom a presne ako ty, po 5 a pól týždni som začala menštruovať.... takže to aj v tvojom prípade môže byť tak.... ja som musela ale navštíviť aj dr nakoľko dom mala velmi silnú menštruáciu a dostávala som aj injekcie, pretože to bolo skutočne ako zabíjačka.... pre istotu zavolaj dr aby si sa uistila ze je všetko ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre