Silná menštruácia 4 mesiace po kyretáži

viera1107
3. júl 2015

Ahojte,
chcem sa spýtať kedy sa vám po kyretáži upravil cyklus ? V marci som prišla o bábo a musela som na kyret, bol to MA. MS mi chodí síce skoro presne, ale zdá sa mi neprimerane silná a niekedy aj dosť bolestivá. Je to takto bežné alebo by som mala ísť k lekárovi ? Už som zúfalá lebo prvé 4 dni som úplne vyradená z bežného života, Ms mávam aj 8 dní ☹ . Na kontrole som bola po prvej MS od kyret. a vraj bolo všetko v poriadku. Ďakujem.

katka.gzd
3. júl 2015

ked uz si kontrolu absolvovala a vies teda, ze je setko ako ma byt tak uz treba len vydrzat.... keby si mala realny problem po kyrete, ze by tam nedajboh neico zostalo, uz by si mala infekciu, teplotu a silne krce.....
skor sa mozno dlhsie hojis, mozno ta na jednej strane viacej podrazdil ten vyskrab....daj si cas....
ale ak si z toho silno nervozna, skoc dokimu zasa, ved na to tam je...to nieje ziadna hamba
ja som mala priebeh po kyrete taky, ze mi prvy menzes prisiel po 10 dnoch a dalsie dva po 22 a 24 a potom sa to napravilo.... chce to len cas

ivet1371
5. júl 2015

Ja ked mam silné tak si davam sumivy celaskon 1000mg

suzy_dm
19. dec 2021

@viera1107 Ahoj, síce už je to dávno, ale snáď si ešte na MK. Mne sa stalo presne to, čo tebe. 4 mesiace po kyrete som začala mávať veľmi silný menzes. Gynekológ tvrdí, že to s tým nemôže mať súvis, ale ja tomu neverím. Nasadil mi duphaston, po 3 mesiacoch sa to upravili, ale covid to znova zhoršil. Ako sa to prosím vyvíjalo u teba? Ďakujem.