Silné bolesti týždeň po kyretáži

mmishinka
29. jún 2012

Ahojte...som tyzden po kyretazi...po spontannom potrate v 6 tt :((( nekrvacam, nemam teploty, lekar mi sono na kontrole nerobil, vraj pokial nekrvacam a nemam teploty je to zbytocne. mam vsak silne bolesti na jedbej strane podbruska ako pri menstruacii...ale su ovela silnejsie...mate s tym niektora skusenost? co alchem. cajik? dakujeeem

kiki68
6. máj 2014

ak su silne bolesti,okamzite na pohotovost. Nemaju ist ziadne kusy, ma byt len slabe krvacanie. Takze to asi zle vycistili. Nic nejedz, bez na pohotovost a uvidis co Ti povedia. Bez USG vysetrenia tazko povedat,co tam je. Mozno si Ta tam enchaju a budu robit reviziu toho.

merien259
30. aug 2015

Ahojte dúfam že mi tu niekto pomôže chcem sa spýtať či je normálne po kyretazi bolesť pravého vajecnika taká pichľava a vystreľuje mi do nohy ďakujem za každú odpoveď

zitmi
5. jún 2016

@merien259 ako ste potom dopadli? Lebo ja som 3 tyzdne po opakovanim kyrete a boli ma pravy vajecnik a vystreluje to do krizov a noh ,,, dakujem

merien259
17. jún 2016

@zitmi ono sa to potom stratilo prestalo to bolieť A čím to bolo neviem 🙂

gastanovykvet
15. jún 2017

Ja som tiež po kyrete mesiac a pól. 2 razy po sebe. Mala som bolesti kŕče. Prvá menstruacia prišla o týždeň a pól. Pretože mi tam ešte niečo ostalo. A ďalšia o 2 týždne a táto je riadne bolestivá mám silne kŕče. A vystreľuje mi to do krížov ani stať sa mi nedá riadne. Silná krv. Ešte sa vyplavujú zbytky.... doktor mi povedal brucho preto boli že telo je múdre a to sú kontrakcie telo sa snaží stahmi maternice vytlačiť zbytky.... pokial Vám doktor robil sono a všetko bolo v poriadku nie je tam horúčka závraty ja by som sa zbytočne neplasila. Držím palce

ketrinxxx
12. júl 2017

Ahojte som po kyretazi týždeň po12 TT.ako dlho ste mali bolestiv podbrušku a ako rezanie.....(myslím v týždňoch)...spinim minimálne.dakujem.

gastanovykvet
12. júl 2017

Bolesti ten prví týždeň po kyrete som mala určite bolesti to sa maternica sťahovala ja som to cítila že to je maternica podobne menštruačným krčok a potom postupne sa bolesti zmenšovali. Ale po prvej kyretazi v piatok doktor mi nepovedal že mi tam kúsok nechal, som mala silnú ostrú bolesť v tom miere kde mi nechali kúsok, potom má operovali v nedeľu a tá ostrá pichľava bolesť ustúpila. Už len sťahovanie maternice podobne ako bolesti keď som bola tehotná pri rozťahovaní. Potom som dostala o týždeň menzes ale iné ženy dostanú až neskôr ale mne tam ešte stále zbytky nechali tak asi sa to telo samo pokúšalo vyplatiť. A potom som mala normálne menštruáciu v mojom termíne a tá bola veľmi silná a bolestivá. Obrovské kŕče. Potom som bola na krv HCG a už všetko v poriadku. Teraz dnes čakám ďalšiu menzes tak uvidíme že čo. Sex som mala asi po tej druhej menstruacii keď doktor povedal že už môžem. Mám prerušovaný styk ešte chcem počkať aby sa telo zregenerovalo. A hlavne musím dať všetko do poriadku aby som druhý raz nepotratila. Nech nemám stresové tehotenstvo ako pred tým. Známa si nedala pozor a po potrate o týždeň otehotnela. A už aj potratila... a doktori všetci inak hovoria kedy treba začať.

gastanovykvet
12. júl 2017

A ešte je mi to ľúto že ste potratila. Bolo to ťažké obdobie pre mna. Teraz časom čo sa rozprávam s ľudmi skoro každá žena potratila. A potom mala deti. Kamarátka tiež prvé tehotenstvo. Priateľova sestra druhé Stratila a teraz ide rodiť tretie dieťa 🙂 ďalšia známa tá potratila až 3 deti a má 2. Jej ex 5 rokov nemohol mat s priateľkou dieťa a teraz majú 3 synov.. kolegyňa 11 rokov nemohla otehotnieť vyskúšala aj umelé oplodnenie a nakoniec prirodzene má syna.... a tak ďalej. Nie sme sami. Len nik o tom nehovorí

ketrinxxx
12. júl 2017

@gastanovykvet Dakujem krasne...vraj mám nejakú zrazeninu uvidíme...mám to divné včera som necítila nič ani nespinila dnes bolesť a silnejšie spinenie....mám 37 rokov a takmer stále sme sami..po 5 rokoch snaženia to je bolesť...

gastanovykvet
12. júl 2017

Aj ja mám gynekologické problémy cysty tak preto som tehotenstvo už ďalej neodkladala toto bolo moje prvé mám len 27 ale stále gynekologické problémy a operácie, a vysoký tlak mám a neliečim sa. Uvidíme že čo bude ďalej. Všetko bude dobre treba myslieť pozitívne. Ja neviem ak Vám doktor robil sono tak hádam by malo byt všetko v poriadku. To je ťažko radiť každá žena je iná a každý má iný organizmus. Iné problémy zdravotné... doktor vie asi najlepšie ten má pristroje na to. Ale ja by som asi trochu čakala s ďalším tehotenstvom. Aspoň 3 menzes. Alebo 3 mesiace. Však uvidíte ako sa budete cítiť. Ale tak tehotná môžte byt to je super ešte to udržať do konca. A ja tiež.

gastanovykvet
31. aug 2017

ketrinxxx ako sa máš?

ketrinxxx
31. aug 2017

@gastanovykvet ahoj.... Si zlatá celkom Dakujem...mala som už menštruáciu ale mám 2cm cistu jedna už praskla... čakám na ďalšiu menštruáciu kolo 12.9.neviem či sa môžeme pokúšať... mám ešte čakať,ale občas máme chuť to risknúť 😃

gastanovykvet
2. sep 2017

radsej este pockaj aj my s priatelom este cakame. ja som si uz nasadila aj femiblion tu v rakusku ma ine zlozenie silnejsie beriem uz 2 mesiac. este chcem vyskusat aj poliphert. na tie cysty z vlastnej skusenosti je skvely indonal.. ale to asi uz vies. mne praskla krvava cysta v oktobri mala som vnutorne krvacanie 5 krat som odpadla do bezvedomia... a po operacii v januari 7cm nova cysta... zase ma chceli operovat nasadila som indonal 3 krat denne a cysta zmizla... tak to by som odporucila pri cystovych vajecnikoch. otehotnies podla mna teraz rychlo lebo maternica je velmi slaba ale ci aj dostatocne silna na donosenie.... mam kamosku co otehotnela o tyzden po potrate... a aj potratila druhy raz,.... cele tehotenstvo mala silno rizikove.. radsej este trochu pockaj. drzim palce a hlavne pozitivne myslenie

ketrinxxx
3. sep 2017

@gastanovykvet ďakujem krásne ja to beriem tak trochu..že je to v božích rukách....ale uvidíme ako sa to bude vyvíjať... máš toho oveľa viac.ako ja.... nikdy som nemala problémy ako ty.. preto ti želáme veľa zdravíčka nech sa vám to podarí

gastanovykvet
7. sep 2017

Ďakujem pekne

natalipor
24. apr 2018

Ahojte, ja som tiez den po cisteni mala silne bolesti v podbrusku... bolest plus kŕče, akoby nejaké sťahy... dostala som aj teplotu, tak som išla pre istotu do nemocnice. Bála som sa, či nejde o nejaký zápal, ale našťastie išlo iba o to, že mi v maternici ostali nejake malé čiastočky, avšak krčok už to nepustil ďalej. Takže som mala mini kontrakcie, lekár mi dal antibiotika a tabletky proti bolesti. Mne sa to nakoniec povolilo, ale ak by k tomu nedošlo musela by som ísť znova na čistenie. Čiže pri bolestiach určite za lekárom.