Silné bolesti v nohe

paja293
19. aug 2021

Mám dosť silne bolesti hlavne v pravej (občas aj ľava) nohe tiahne sa od hornej časti stehná až po koleno ako keby mi ťahá šľachu alebo ju mám zapálenú no silná bolesť.. od stehná až pod koleno alebo pri koleno je najvyššia a potom mierna pokračuje po koniec nohy skúšala som už masáž masticky horúcu kúpeľ aj som striedala teplu studenú vodu myslela som že to je len nejaký silný kŕč, momentálne to trvá druhý alebo 3 deň.. viete mi s tým nejako pomôcť niečo na doma? Ďakujem 🥺

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paja293
autor
19. aug 2021

@viestta veru je to neskutočne keď chodím boli to dosť ale ešte sa to dá no keď sedím/ ležím idem umret a hlavne keď sa dam na pravú stranu to sa nedá vydržať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fantaghiro21
19. aug 2021

Ja na takéto bolesti používam Diclobene.hkavne chrbát, stuhnuta sija a podobne.
Ale v tvojom prípade by som aka k lekárovi ihneď

Moze sa jednať o upchatie cievy.. Ale nie son doktor.hodnotím na základe skúseností a okolia ktorí mali podobne proboemy

kittykat22
19. aug 2021

@paja293 mozes tam mat nejaky zapal. 3 dni to je dost - este ked ta to aj boli ked lezis. Skusala si si dat obycajny ibuprofen? Ten je protizapalovy a uvolnuje svaly.

iinuska
19. aug 2021

Treba ist k lekarovi.Moze to byt sedaci nerv,ale aj nemusi.

paja293
autor
19. aug 2021

Bola som na prechádzke fajn došla som domov a už ani postaviť bolest jak svina ledva prejdem aj to taham nohu za sebou

paja293
autor
19. aug 2021

Ešte aj fajne opuchla

simca06022011
19. aug 2021

tak chod k lekarovi, na co cakas? mozes mat hocico... aj zapal zil napriklad...

mijunik
19. aug 2021

@paja293 prosím Ťa, šupom k lekárovi! Aj na pohotovosť kľudne. Nemusí to byť nič, ale nech Ťa poriadne vyšetria. Kolegyňa mala bolesť nohy, opuchlo to a trombus sa jej dostal do pľúc. Mladá žena to BOLA…

paja293
autor
20. aug 2021

@mijunik dobre pôjdem dnes

paja293
autor
20. aug 2021

Tak zápal sedacieho nervu a pravdepodobne niečo zo žilami takze na neurologiu a cievce… ďakujem ženy za rady ❤️