Šklbanie - pichanie na hrudi

barbora718
26. jan 2022

Ahojte, chcem sa podeliť o moje trápenie a zároveň zistiť, či má niekto podobný problém. Asi minulý rok ma začalo bolieť a pichať na hrudi, búšiť srdce, bolieť od krku až pod lopatky, mávam migrény ktoré sprevádza pocut na zcracanie. No čo je najhoršie, trápia ma take divné, neviem to opísať, šklbanie, hlboké a ide to tak z vnútra a je to v strede hrude niekedy vyššie, niekedy nižšie, niekedy viac na ľavo. Je to oxtremne nepríjemné keď sa mi to stane, sprevádza to aj také zhoršené dýchanie, niekedy ma pichá a tlači aj v krku, stále mám pocit akoby to išlo z chrbtice .
Minulý rok som absolvovala echo srdca, ekg, všetko v poriadku no zistili mi synusovu tachykardiu, všetky odbery ok, bola somajna urgente tiež všetko ok,no teraz to začalo opäť to šklbanie alebo ako to nazvať a opäť som bola na urgente zase bolo všetko ok . 31. Idem opäť ku kardiológovi dúfam že opäť bude všetko v poriadku. Tieto stavy sú hrozne, nemám chuť žiť, strašne sa toho bojím, neviem sa z ničoho tešiť, stáva sa to viackrát za deň aké to extrémne nepríjemné vždy ma to vystrie na rovne nohy. Mám aj skoliozu miernu a problémy s hrudnou a krčnou, strašne sa bojím že to je srdce no u kardiológa bolo všetko ok . Už som úplne zúfalá, máte niekto niečo podobné? Ďakujem 🙏

matesko89
7. feb 2023

@barbora718 ahoj môžme popísať ja to mam tiež

matesko89
16. máj 2023

@matesko89 ahoj môžme popísať o tom

matesko89
16. máj 2023

@barbora718 ahoj môžme popísať o tom