Sklerotizácia varixov

bonny000
26. sep 2020

Ahojte, mate tu niektore skusenosti so sklerotizaciou zil? Mam zacinajuce viditelne zily, avsak operaciu mi dr. neodporucila, lebo vraj nenasla ziadnu z centralnych zil zvacsenu. Avsak uz mi to zacina byt vidiet a ze ked mi to vadi, navrhla mi sklerotizaciu. Tu vraj robi len par doktorov na SR. Viete o niecom, co na to fakt pomaha? Nemyslim len zastavit proces, ale zlepsit. Ďakujem

kika831
26. sep 2020

@bonny000 sklerotizaciu robi naozaj vela doktorov na SK. Jednou z moznosti je aj laserove odstranenie, ci vyplnenie ´ penou ´ ako to vola moj lekar. Vsetko je o dohode a konzultacii s lekarom. A samozrejme o financiach, kedze vacsinou ide o poistovnou nehradene ukony.

bonny000
autor
26. sep 2020

@kika831 laser je dost invazivny, o pene som este nepocula. Dr mi odporucila toto, preto ma to zaujima

jakubjakovae
26. sep 2020

@bonny000 toto aj mňa zaujíma..tiez hľadám doktora.. na ktorého sa môžem spoľahnúť....

kika831
26. sep 2020

@bonny000 tak to mate nepresne info o laseri.

bonny000
autor
30. sep 2020

@kika831
@kika831 a vedela by si mi prosim odporucit niekoho? No samozrejme 1000-2000 za nohu si ozaj nemozem dovolit a tak nejako vraj stoji ta radiofrekvencna metoda. Pocula som, ze vsetci ospevuju dr. Zarnovickeho, ale citala som na nete na neho aj zle recenzie, tak ale vraj su dvaja s tymto menom. Viete mi niekoho odporučiť, som z tých zil dost nestastna ☹ ďakujem

kika831
30. sep 2020

@bonny000 bohuzial vsetky tieto zakroky su min okolo 1000€. Sklerotizacia samozrejme nie. Ja chodim na Zaporozsku do Petrzalky.