• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sklerotizácia varixov v tehotenstve. Máte skúsenosť?

23. februára 2016 
Ahoj bambulky, na nedelu mam planovanu sklerotizaciu varixov na vonkajsich rodidlach. mate niektora skusenosti s tymto zakrokom v tehotenstve a na vulve ????
30. sep 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiha, :confused: tak to pocujem prvy krat a to robim v tomto odbore. Tiez mam varixy na rodidlach, ale ziadny dr. sa ani len nezmienil o tom ze sa to robi aj pocas tehu.
Snad sa najde nejaka kocka co s tym ma skusenosti a poradi ti.
30. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidim nikto nic ? zasa budem pokusny kralik ???? ja sa neviem rozhodnut ci hej ci nie lebo som nenasla ziadne infosky co sa toho tyka na rodidlach len ze sa to nerobi v prvom trimestri ale ani tam nebola zmienka o rodidlach .... zuzula ked v tom robis mozno vies ako to funguje, boli to ??? ked sa to nie dobre zabandazuje ake je tam riziko ?? ze sa to znova objavi ???
1. okt 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi, to ti idú robiť ešte pred pôrodom? a čo ak ti to vyvolá pôrod? v 38tt... fuuuha, no držím palce a prečo ti to budú robiť v nedeľu? si nejaká toppacientka? :grinning:
1. okt 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly lebo v nedelu ma primar sluzbu :slight_smile: ale fakt rozmyslam ze tam nepojdem
1. okt 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinka ahoj.bola si tam?ja som to mala tiez,ale po porode zmizli same...teraz po pol roku sa mi na nohe zacinaju objavovat..
23. feb 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok