Skoro každý deň zvraciam

adrika01a
26. jan 2022

Ahojte, už pár mesiacov skoro každý deň zvraciam..
bola som na krv, moč, stolicu... nič nenašli... gynekológ...
RSG.. nič.. najväčší spúšťať je cigareta... ešte mám ísť na gastro - hadicu ale toho sa veľmi bojím

elizabet173
26. jan 2022

@adrika01a prepáč, dať si ďalšiu cigaretu sa nebojíš? Nie je toto dosť dobrý dôvod prestať fajčiť?

ikonica
26. jan 2022

Prosim ta nespamuj tu... X tem s rovnakym problemom, naco je to dobre?

miska_kal
26. jan 2022

mam pocit ze komu niet rady tomu niet pomoci, na co fajcis ked potom zvracias? ci asi rada chodis po lekaroch, lebo inak neviem, na co je dobre robit nieco co mi skodi.

adrika01a
autor
26. jan 2022

@elizabet173 Fajčiť som prestala, veľký spúšťať je aj jedenie 🙂 vždy po jedle zvraciam

adrika01a
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrika01a
autor
26. jan 2022

@miska_kal Dobrý deň teta, fajčiť som prestala už dávno keď mi to začalo škodiť o to vy nemusíte mať obavy nebojte nič pani zlata 😘 spúšťač je aj jedenie čo zjem to vygcram.... myslela som ze si tu ľudia navzájom pomáhajú a nie sa pokúšajú zhadzovať druhých 😘 a začnete ma súdiť po 2 vetách ktoré o mne "viete" cigareta len to ucitim a ma napne... rôzne jedla... čo zjem hneď ide von ako fakt najprv sa spýtajte potom sa choďte snažiť urážať ľudí majte pekný deň

adrika01a
autor
26. jan 2022

@ikonica Mam tu 2 príspevky co viem a obe sú úplne iné 🙂 možno nechtiac prvý krát tu som

loliki
26. jan 2022

@adrika01a Je to nepríjemné, ale ako by sme ti vedeli pomôcť? Nie si náhodou tehotná? Čo ti poradili lekári?

adrika01a
autor
26. jan 2022

@loliki Prestala som už dávno fajčiť, ale keď cítim dym hneď ma napne stále .. držím diétu.. dali mi tabletky ale napomáhajú doktorka čaká na výsledky z gastra lebo tiež nevie z čoho to môže byť

adrika01a
autor
26. jan 2022

@loliki Pomôcť nijak ja len či niekto nemal niečo podobné 🙂

loliki
26. jan 2022

A každé jedlo? Mlieko, ovocie, zelenina, mäso... všetko bez rozdielu? čo bolo pred pár mesiacmi? Stres, tehotenstvo? Tehotné zvyknú mať nevoľnosť.

adrika01a
autor
26. jan 2022

@loliki Áno každé jedlo.. niekedy to je lepšie že deň - 2 nezvraciam.. nie nie ja nemám deti.. dnes mi niekto povedal že či to možno nebude z psychického hľadiska stres atď... Áno som často v strese a panike... ale tým trpím už roky a toto sa deje cca rok zistili mi len zväčšenu pečeň

loliki
26. jan 2022

@adrika01a Sympatikus a parasympatikus. Ak si v strese vypne sa nerv pre trávenie. Zisti po čom nevraciaš. Sú zásadotvorné a kyselinotvorné potraviny. Pre telo sú lepšie zásadotvorné.

maminkadeticiek
26. jan 2022

Problem mas zrejme skor v hlave,tam je spustac.

adrika01a
autor
26. jan 2022

@maminkadeticiek Myslíš že je to z psychického hľadiska?

adrika01a
autor
26. jan 2022

@maminkadeticiek V hlave mám všetko v poriadku haha toto ma pobavilo úprimné

loliki
26. jan 2022

@adrika01a Stačí ak máš úzkostlivú povahu, k tomu trocha stresu a je to.

adrika01a
autor
26. jan 2022

@loliki A z toho by bolo to zvracanie? Každý deň po jedle? :/

maminkadeticiek
26. jan 2022

@adrika01a Ano,myslim si ze je to psychivke.

loliki
26. jan 2022

A ty si čo myslíš?

adrika01a
autor
26. jan 2022

@loliki Ja netuším kvôli čomu to môže byť ale viem že preto spravím maximum aby bolo už dobre 🙂či je to z psychického hľadiska alebo ide o nejakú žalúdočnu chorobu. No k tomu psychickému hľadisku veľmi nie som naklonená ako ani odborníci na gastrologii z toho to nebude

adrika01a
autor
26. jan 2022

@maminkadeticiek Odborníci v gastrologii si to nemyslia a ja tiež nie ale diky za tvoj názor