Skúsenosti s cesnakovým šampónom

yollanda
27. mar 2017

Ma ho niekto? Je taky uzasny ako sa pise? Hustnu vlasy po nom?

acer11
27. mar 2017

???? 😂

evittam
27. mar 2017

@yollanda Vlasy ti nezhustnu po nicom, ani ked sa das vyholit (ako si to vela ludi mysli pri detoch). Viac vlasovych korienkov ako s kolkymi si sa narodila mat nebudes. Vlasy mozu akurat tak spevniet.

kengurica
27. mar 2017

.... to neviem, ale urcite zrednu ludia v tvojej pritomnosti... 😖

ellsa
27. mar 2017

@evittam presne tak ako pises. Ja mam jemne vlasy a nosila som stale dlhe, a ked som sa dala ostrihat na bob tak kazdy mi vravel ako super mi zahustli vlasy. 😁 Pritom su len lahsie tak maju nejake to volume 😂

zlotazla
27. mar 2017

@evittam vidis a mne zhustli 🙂
@yollanda s cesnakovym samponom nemam skusenost ale mne velmi pomohol regain sprej, skus si ho vygooglit.ja ho kupujem v boots alebo v lekarni na Sk je ale tiez dostupny 🙂
davam fotku s cca 5 mesacnym odstupom.

evittam
28. mar 2017

@zlotazla Zhustli alebo sa zlepsila kvalita a zpevneli?! Nakolko na tych fotkach vidim presne to-nic v zlom. A este raz-ciac vlasovych korienkov sa nevytvori😉.

evittam
28. mar 2017

...viac...

yollanda
autor
28. mar 2017

@evittam ked som bola tehu, mala som vlasy jak hajzlovu kefu. Brutalne huste. Nuz, vratili sa mi do povodneho stavu. Dnes idem kadernicke, uvidim co sa udeje

evittam
28. mar 2017

@yollanda Nezabudni sa dat nahovorit na uplne zarucenu vec za par desiatok Eur.😉

meusicka
28. mar 2017

@yollanda cesnakovy sampon nepoznam, ja som zvykla kupovat v Yves Rocher taku kuru na vlasy. predava sa v ampulkach, mne to pomaha.
ale niekde som citala, ze vraj aj ricinovy olej pomaha na vlasy, mozno by stal za pokus, este som ho neskusala ani ja.

zlotazla
28. mar 2017

@evittam ked mi na fotke kde mam ruzove saty nevidis kozu na hlave lebo som mala tak malicko vladov tak uz potom neviem.momentalne mam hlavu ako kiwi, vela malych vlaskov.

evittam
28. mar 2017

@zlotazla Vidim,vidim. Kozu na hlave mame vsetci. K veci som sa uz vyjadrila nemienim sa uz opakovat. Ak veris,ze ti pribudne na zaklade nejakych pripravkov viac vlasovych korienkov to uz je len tvoja vec.😉

zlotazla
28. mar 2017

@evittam nevidim ze by som niekde pisala ze mam viac vlasovych korienkov.dalsia debata je asi zbytocna.

evittam
28. mar 2017

@zlotazla Napisala si,ze ti zhustli vlasy-to je mozne len ak by si mala viac vlasovych korienkov. Zhustnutie=viac vlasov. Takze ano,debata je v tomto pripade zbytocna.

mbta
9. jún 2018

zhustnutie vlasov je len opticky,kvalitou,ze naberu na objeme ,ale nove korienky nebribudnu,skor naopak,ubudaju,len ich nejako udrzat

pusinqa1996
28. apr 2020

@zlotazla dobrý deň myslíte tento