Skúsenosti s liekom Chlorprothixen

slnecnica30
11. aug 2022

Ahojte,
uzivate liek CHLORPROTHIXEN? budem rada ak mi sem napíšete vase skusenosti a vsetko spojene s tym ako na vas vplýva alebo vplyval, ako ho uzivate,ako dlho,atd. Vsetky cenné rady a postrehy.

Dakujem
S pozdravom,
Slnečnica

abcd547
11. aug 2022

Uzival som ho len chvilu, vobec mi nerobil dobre, sucho v ustach neskutocne a cely den som bol taky nesvoj, prazdna hlava nevedel som poriadne rozmyslat

andrejka19
11. aug 2022

Užívam od januára ale ja mám na večer pred spaním lebo oni dost uspavaju.ale neviem či sa vám oplati ich začať užívať lebo je akurát výpadok a ako jediný liek čo poznám nemá náhradu.v pondelok som bola akurát u svojho psychiatra a podarilo sa mi zohnat 2 balenia čo mám na 2mesiace a potom musime nájsť niečo iné.ked som užívala rano tak ma to dosť utlmovalo takže mne vyhovuje večer pred spaním.

slnecnica30
autor
11. aug 2022

@andrejka19 a ake konkretne prejavy ti tlmí,potláča?okrem navodzovania spanku?ja mam na spanok Prothazin

andrejka19
11. aug 2022

Mne ked ho dali na rano tak som bola ospala stale tak som poprosila nech mi ho nedávajú rano (nastavovali lieky v nemocnici)a keď dali na večer už som dobre spala,ja mám aj mirzaten na večer.