Ako dlho sa čaká na veci z Aliexpressu?

vojtekovad
15. sep 2014

Čaute baby, aké máte skúsenosti s nakupovaním cez aliexpress? Ako dlho sa čaká za vecami? Je to dôverihodné? Platí sa clo? A aké je poštovné? Budem rada, ak mi napíšete aj iné postrehy a skúsenosti, ďakujem 😉

evittam
15. sep 2014

Tak ja mám len dobré skúsenosti. Tovar mi prišiel cca do 10-14 dní od potvrdenia odoslania tovaru. A som aj veľmi spokojná s kvalitou vecí. Poštovné väčšinou nie je žiadne - máš to napísané pri každom tovare 🙂. A čo sa týka cla tak som neplatila nič, nakoľko ti každý balíček príde zvlášť a oni tam napíšu že je to buď do 5,- Eur alebo "gift". Jedine čo som čítala tu na MK tak značkové veci podliehajú clu a potom už drahšie balíčky. Ale celkovo odporúčam nakúpiť. 🙂

vojtekovad
autor
15. sep 2014

@evittam ozaj? a riadne objednávaš ako cez slovenské stránky hej? a uhradzaš vopred na účet? ďakujem 🙂

evittam
16. sep 2014

@vojtekovad JJ normálne a všetko v pohode 🙂. A kamoške tovar neprišiel do sľúbených 45 dní, tak jej vrátili peniažky a potom jej ten tovar prišiel ale nikto už nič neriešil 🙂

vojtekovad
autor
16. sep 2014

@evittam dakujem 🙂

vojtekovad
autor
5. okt 2014

@vojtekovad a ešte otázka, veci prídu všetky v jednom balíku, alebo všetko zvlášť? a kde žiadala kamoška o vrátenie peňazí?

vojtekovad
autor
5. okt 2014

@evittam a ešte otázka, veci prídu všetky v jednom balíku, alebo všetko zvlášť? a kde žiadala kamoška o vrátenie peňazí?

evittam
6. okt 2014

@vojtekovad Mne prišiel každý balík zvlášť, všetko v obálke - podobnej ako je u nás cenný list 🙂 . No ona len napísala dodávateľovi, že jej tovar neprišiel do tých 45 dní a oni jej poslali peniaze späť. 🙂

vojtekovad
autor
6. okt 2014

@evittam ďakujem 🙂